Hop-Sport Не в наявності

HS-R075YB Фітбол 75см Рожевий, Світлий

Доставка згідно тарифів Нова Пошта
youtube video 1 Фітбол Hop-Sport 75см рожевий + насос 2020
youtube video 2 Фітбол Hop-Sport 75см рожевий + насос 2020

Опис

Фітбол HS-R075YB 75см - це простий пристрій, що урізноманітнює ваші домашні тренування. Рекомендується для загального розвитку і вправ на розтяжку, а також для реабілітації людей різного віку. Тренування з м'ячем для гімнастики ефективно задіють глибокі м'язи, запобігають білю у спині і розвивають відчуття рівноваги. Виготовлений з міцної еластичної гуми, м'яч має високу стійкість до пошкоджень. Продукт поставляється з насосом, тому ви можете відразу наповнити м'яч повітрям і почати тренування.

Технічні дані

  • Модель: HS-R075YB
  • Колір: рожевий
  • Діаметр: 75см
  • Максимальна вага користувача: 100 кг
  • Матеріал: ПВХ
  • У комплекті: насос
Безпечне тренування

Безпечне тренування

На м'ячі Hop-Sport ви можете сидіти та лежати вільно і безстрашно, переносячи на нього вагу свого тіла. М'яч виготовлений з міцного пластику - еластичної гуми, дозволяє тренувати на м'ячі людини вагою до 100 кг. У разі випадкового проколу м'яч буде здуватися поступово, в повільному темпі, що ще більше підвищує вашу безпеку під час тренування.

Широкий діапазон застосування

Широкий діапазон застосування

Тренування з фітнес-м'ячем покращують загальний стан організму. Він прекрасно розслаблює все тіло, це також ефективний спосіб зміцнення м'язів і всього хребта. Таким чином, він зменшує біль в області спини, і знижує ризик їх виникнення в майбутньому. Крім того, м'яч часто використовується під час розтяжки і аналогічних тренувань. Завдяки численним перевагам, вправи з м'ячем рекомендуються для всіх - і для літніх людей, і для вагітних.

Розмір м'яча

Розмір м'яча

Діаметр кулі в надутому стані становить близько 75см.
Підбирайте розмір м'яча під свій зріст!
До 140см заввишки - куля діаметром 35-40см.
140 - 150см заввишки - куля діаметром 45см.
151-165см заввишки - м'яч діаметром 55см.
166-175см заввишки - м'яч діаметром 65см.
176-185см заввишки - м'яч діаметром 75см.
Висотою 185см і більше - м'яч діаметром 85см.
Пам'ятайте! При сидінні на м'ячі для фітнесу кут між стегном і литкою повинен становити 90 градусів, а кут між стегнами і тулубом 90 градусів або більше.

Надувайте м'яч правильно

Надувайте м'яч правильно

Перед надуванням тримайте м'яч при кімнатній температурі не менше кількох годин. Використовуйте для накачування насос Hop-Sport, прикріплений до виробу. Завжди качайте м'яч при кімнатній температурі.
У перший раз надуйте м'яч до меншого розміру (3/4 розміру м'яча), потім, принаймні через 5 годин, надуйте його до остаточного розміру - як зазначено в технічних характеристиках продукту. Щільно закрийте клапан.
Зачекайте не менше 12 годин після надування. Перед тим як почати тренування з м'ячем, ще раз перевірте розмір. При необхідності відрегулюйте, обережно спустивши або накачавши повітря.

Більше Менше

Характеристики

Тип Фітбол 75см
Гарантія, міс 24
Країна реєстрації бренду Німеччина
Колір Рожевий, Світлий
Вага, кг 1,2
Максимальне навантаження, кг 100
Особливості З насосом
Матеріал PVC
Діаметр, см 75
Вид Круглі
Відгуків (6)
Середня оцінка: 5/5
Написати відгук
Марія Хороша якість, гарний колір, добре, що в комплекті до м*яча йде насос Тетяна Доставили вчасно, товар цілий, хороша якість. Миронская Добрый день. Качество супер. Цвет спокойный, красивый, универсальный. Марина Фитбол мне подошел, спасибо! Хотя сначала переживала, что бракованый - очень туго надувался, но потом, когда начала пользоваться, оказалось он просто плотный и очень крепкий, качественный! Ксеня Дякую, все підійшло. Доставили вчасно, м"яч класний, міцний, колір супер! Марта Хороша ціна, ще й насос в комплекті.
Інші товари в категорії