HS-PB008KB Гиря вінілова 8 кг  

668 грн 768 грн
Заощаджуєте 100 грн
Допомога ЗСУ 54 грн
Доставка згідно тарифів Нова Пошта Відвантаження протягом 24 годин

Опис

Вінілова гиря вагою 8 кг HS-PB008KB, спорядження, що стане в нагоді в кожному домашньому спортзалі. Завдяки невеликим розмірам гиря не займає багато місця в кімнаті. Тренування з гирями допоможуть ефективно зміцнити м'язи, сформувати фігуру і скинути зайві кілограми. Ви також можете використовувати їх, щоб урізноманітнити свої щоденні тренування. Гирі Hop-Sport відрізняються сучасним дизайном та якісними матеріалами. Форма дозволить вам зручно тримати гирю навіть під час інтенсивних фізичних навантажень. Інформація про вагу кожної гирі чітко позначена на передній частині гирі.

Технічні дані:

  • Вага: 8 кг
  • Розміри: 25 x 23 x 18,2 см
  • Розміри упаковки: 19 x 19,5 x 28 см
  • Внутрішня ширина ручки: 15,5 см
  • Відстань від ручки до ядра: 6,6 см
  • Діаметр ручки: 4 см
  • Обхват гирі: 57 см
  • Окружність ручки: 11, 5 см
Зручна ручка і форма

Зручна ручка і форма

Вінілові гирі Hop-Sport створені таким чином, щоб силові тренування були оптимальними для нашого організму. З цією метою ручка була перероблена, щоб забезпечити найкраще зчеплення та відмінні результати тренувань. З іншого боку, завдяки профільованій, плоскій нижній стороні, вінілова гиря Hop-Sport не буде котитися по підлозі, а буде стійко стояти на тому місці, куди ви її поставите.

Більш інтенсивні тренування

Більш інтенсивні тренування

На відміну від гантелей, тренування з гирями зміщує ваш центр ваги, створюючи постійний тиск на плечові м'язи. Оскільки гиря має зміщеною центр ваги, як правило, від 15 до 20 см від вашого хвату, її важче контролювати, ніж гантелі чи штангу. Отже, будь-які вправи з гирею вимагають контролю рухів тіла. В результаті ми маємо справу з абсолютно іншим впливом ваги на м'язи. Під час тренування з гантелями ми тренуємо окремі м'язи, гирі задіюють цілі групи м'язів одночасно. Тому інтенсивність тренування вища, ніж при інших вправах на витривалість. Це дозволяє досягти значного поліпшення фізичної форми за значно коротший час.

Більше Менше

Характеристики

Тип Гиря вінілова 8 кг
Вага 8
Країна реєстрації бренду Німеччина
Гарантія 24 місяці
Вид Гирі
Матеріал Мінеральний композит
Покриття Вініл
Відгуків (0)
Середня оцінка: 0/5
Написати відгук
Інші товари в категорії