Штанги з гантелями

Категорія Диски та сети
Диски та сети
Категорія Гантелі
Гантелі
Категорія Штанги
Штанги
Категорія Штанги з гантелями
Штанги з гантелями
Категорія Тренувальні лавки
Тренувальні лавки
Категорія Штанги з гантелями та лавками
Штанги з гантелями та лавками
Показано 29 з 29 товарів
Фільтр
Сортувати: Ціна (низька > висока)
Ціна (низька > висока) Ціна (висока > низька) Знижка Популярність Назва

Якщо ви тільки розпочали заняття спортом, то навряд ви почнете свої тренування відразу з силового обладнання. А ось позаймавшись деякий час у залі на кардіотренажерах або вдома з власною вагою, багато хто починає шукати більш ефективні способи скинути вагу і наростити м'язи.

Набір штанга та гантелі - універсальний інструмент для тренування м'язів рук, ніг, грудей, преса та спини. Крім того, незважаючи на поширений стереотип, такий спортивний інвентар чудово підходить і для чоловіків, і для жінок.

Як вибрати штангу з гантелями?

Перш ніж купити штангу та гантелі, потрібно визначитися, а яка саме вам потрібна. Якісний інвентар - задоволення недешеве, але використовувати його ви будете довго, тому варто витратити деякий час, щоб зробити правильний вибір.

Штанга, гантелі - це два основні елементи: гриф та диски.

Матеріал поперечини - це завжди міцна сталь. А відрізняються вони такими параметрами:

Гриф для штанги може бути прямим або вигнутим. Прямий - перевірена класика. А вигнуті менше навантажують зап'ястя.

Гантельні грифи невеликі - 40-55см, а от грифи для штанги суттєво відрізняються по довжині, і можуть досягати 2,20 м. При виборі штанги для квартири враховуйте її габарити. У невеликій квартирі буде складно робити вправи із 2-метровим обладнанням.

Діаметри грифу стандартизовані: 25-28 мм, 30 мм та 50 мм (штанга олімпійська). Диски випускаються під ці діаметри, тобто підібрати потрібний диск до вашого грифу буде не складно.

Вага грифу залежить від його довжини та діаметра, і її теж потрібно враховувати, коли підбираєте потрібну вам вагу набору.

Диски відрізняються не лише вагою та розміром, а й матеріалом, з якого вони виготовлені. Популярні металеві диски та пластикові з наповнювачем.

Штанги з гантелями Hop-Sport

У магазині Hop-Sport представлені різні види штанг та гантелей: з прямими, W- та Z подібними грифами, композитними та хромованими дисками.

Цільнометалеві диски дуже надійні та довговічні. Але якщо під час тренування ви впустите такий диск, то ваша підлога може постраждати, та й сусіди знизу раді не будуть.

Композитні диски більші за металеві, їх пластикове покриття надійно захистить підлогу від пошкоджень і зайвого шуму. Такі диски набагато дешевші за металеві, а їх надійність залежить від якості пластику, тому вибирайте перевірених виробників.

Хочете купити штангу з дисками, але сумніваєтесь у своєму виборі? З радістю вам допоможемо. Просто зателефонуйте нам і отримайте вичерпну консультацію

Більше Менше
З нашого блогу Показати ще
Що подарувати на 14 лютого
Що подарувати на 14 лютого
Фітнес гантелі: вправи та поради від тренера
Фітнес гантелі: вправи та поради від тренера
Лавка для жиму: секрети правильного вибору
Лавка для жиму: секрети правильного вибору
Турнік та бруси: що обрати для домашніх тренувань
Турнік та бруси: що обрати для домашніх тренувань
Як обрати степпер для домашніх тренувань
Як обрати степпер для домашніх тренувань
Як вибрати орбітрек- еліптичний тренажер
Як вибрати орбітрек- еліптичний тренажер