Персональний онлайн тренер

Такого ще не було!

Компанія Hop-Sport пропонує всім своїм покупцям послуги персонального тренера онлайн. Тепер вам не потрібно ходити у спортивний зал і витрачати свій дорогоцінний час. Більше жодних підлаштувань під вільний час тренера, черг на тренажери, в душ чи поганої погоди.

Вигідно, зручно та корисно

Тренуватися вдома під наглядом професійного персонального тренера онлайн - це вигідно, зручно та корисно.

  1. Вигідно, тому що це дешевше, адже тренер витрачає на вас менше свого часу, тому і послуга є економічно вигіднішою для обох сторін.
  2. Зручно, тому що дома можна тренуватися в будь-який час та погоду. Ви цілком незалежні та не витрачаєте час на подорож до залу та додому.
  3. Корисно, тому що так ви тренуєте не тільки м'язи, але й самодисципліну. Тренер не буде стояти над вами, як мама над малою дитиною. Ви отримуєте завдання і потім звітуєте про його виконання. Час виконання протягом дня та тижня ви вибираєте самостійно.

Приємно бути першим в розвитку нового тренду

В Європі та США послуги онлайн-тренера набирають обертів. Сидячий спосіб життя та пов'язані з ним захворювання спонукають все людство переходити на здоровий спосіб життя. За останні кілька років в Україні та інших країнах Європи та США відкрилось дуже багато спортивних залів та фітнес-студій. І всі вони користуються шаленою популярністю.

Бути здоровим стало модно! Тому, окрім будування залів, дуже активно також почала розвиватись сфера домашніх спортивних тренажерів та силового обладнання. Люди масово встановлюють в себе вдома якісне обладнання і займаються дома під наглядом онлайн-тренера.

Для чого потрібний тренер онлайн?

Тренер має унікальні знання та досвід, що дозволяє швидко та якісно визначити:

Лише індивідуальний план тренувань та дієта можуть дати дійсно хороший ефект. Жодні готові програми з інтернету та загальнодоступні дієти не зможуть дати такий результат, як індивідуальна програма. Окрім того, виконання вправ, які особисто вам не підходять, можуть вам зашкодити та відбити все бажання займатись своїм тілом та регулярно тренуватись. А безкоштовні дієти з інтернету банально не працюють. Це вже знають всі, хто хоч раз пробував їх дотримуватись.

Яких ефектів можна досягнути з індивідуальною програмою?

З правильно побудованою індивідуальною програмою ви можете:

Рух - це життя, а життя - це рух!

Ще давньогрецький філософ Арістотель сказав: "Рух - це життя, а життя - це рух". І в цих словах глибока мудрість. Сучасні наукові дослідження фізіології людини підтверджують, що регулярне виконання простих фізичних вправ покращує кровообіг, лімфодренаж, активізує рух жовчі, позитивно впливає на перистальтику кишківника та на інші фізіологічні системи.

Важливо лише, які вправи робити та як їх робити. Адже досвід показує, що краще робити прості вправи, але регулярно, аніж складні навантаження раз на 2-3 тижні. Персональний онлайн-тренер буде постійно з вами на зв'язку у зручному для вас форматі (телефонний дзвінок, Facebook, Instagram, Viber, Telegram). Із ним ви зможете тренуватись ефективно будь-де і будь-коли.

Що таке послуга онлайн-тренера?

Перш за все - це спілкування з досвідченим спеціалістом. Кілька разів на тиждень ви будете контактувати у зручний для вас час із метою обговорення результатів та поточних задач. У будь-який момент ви можете задати тренеру запитання, яке виникло під час тренувань чи між ними.

Усі вправи тренер буде показувати на прикладі фото- чи відеозаписів.

Трішки інформації про нашого тренера

Іван Музичка

Краще один раз спробувати, аніж сто разів почути

Ви ще думаєте? Краще спробуйте! Перше заняття коштує всього 199 грн.

*Нагадуємо, що послуги онлайн-тренера доступні лише для клієнтів нашого магазину

Замовляйте спортивні тренажери та знаряддя за дуже вигідною ціною в офіційного представника компанії Hop-Sport в Україні. Ми надаємо гарантію від виробника на 24 місяці.

З нашого блогу Показати ще
Що подарувати на 14 лютого
Що подарувати на 14 лютого
Фітнес гантелі: вправи та поради від тренера
Фітнес гантелі: вправи та поради від тренера
Лавка для жиму: секрети правильного вибору
Лавка для жиму: секрети правильного вибору
Турнік та бруси: що обрати для домашніх тренувань
Турнік та бруси: що обрати для домашніх тренувань
Як обрати степпер для домашніх тренувань
Як обрати степпер для домашніх тренувань
Як вибрати орбітрек- еліптичний тренажер
Як вибрати орбітрек- еліптичний тренажер
Hop-Sport Besport Elitum TREX Sport Di Volio