Тренажери для рук

Категорія Гантелі для фітнесу
Гантелі для фітнесу
Категорія Кистьові еспандери
Кистьові еспандери
Категорія Гребні тренажери
Гребні тренажери
Категорія Резинки для фітнесу
Резинки для фітнесу
Категорія Упори для віджимань
Упори для віджимань
Категорія Штанги
Штанги
Категорія Гантелі
Гантелі
Категорія Гирі
Гирі
Категорія Шведські стінки та фітнес-станції
Шведські стінки та фітнес-станції
Категорія Масажні м'ячі та ролики
Масажні м'ячі та ролики
Категорія Турніки та бруси
Турніки та бруси
Категорія Тренувальні лавки
Тренувальні лавки

Погодьтеся, вправи для рук невіддільна частина гарної спортивної підготовки. Багато хто ставить собі питання, як правильно підібрати тренажери для рук і на що слід звернути увагу при покупці. Існує безліч тренажерів для м'язів рук, головне чітко розуміти, яка група м'язів потребує пропрацювання. Розбираймось:

Тренажер для кисті або ж еспандер для рук - підходить як для повноцінного тренування, так і для легкої розминки. З його допомогою ви отримаєте сильні руки та зап'ястя або ж просто розігрієте сухожилля і зв'язки перед тренуванням.

Для красивої форми рук, відмінно підійдуть вправи з гантелями для фітнесу. Фітнес - гантелі створені як для силових тренувань, так і для занять аеробікою.

Сильний хват вам гарантує тренажер для розгинання пальців. Він компактний і його зручно використовувати практично всюди. До того ж це хороше заспокійливе і реабілітація після інсульту або травм.

Для тих, хто віддає перевагу легкості та ефективності розроблений велотренажер для рук і ніг. Це відмінний інструмент для підтримки фізичної форми при сидячій роботі і малорухливому способі життя. Завдяки своїй практичності підходить навіть людям старшого віку.

Для сили та краси плечей використовуйте упори для віджимань від підлоги, за допомогою яких ви зможете швидко накачати сильні біцепси та трицепси. А головне - упори зовсім не зменшують простір у вашому приміщенні.

Якщо ви плануєте проводити кардіо тренування, відмінним вибором для вас стануть гребні тренажери. З їх допомогою ви пропрацюєте всі основні групи м'язів і підвищите витривалість організму в цілому. Такі заняття допоможуть зміцнити м'язи рук і ніг, спини, живота і поліпшити систему кровообігу.

Звичайно, крім окремих тренажерів для рук ми пропонуємо штанги та набори, а також диски, грифи, гирі окремо для поступового збільшення ваги навантажень. Вони дозволять досягти швидкого і довговічного результату, яким ви будете задоволені навіть не виходячи з дому.

Звісно, вибір тренажера залежить від мети тренувань. Рекомендуємо використовувати комплексні заняття для всіх груп м'язів, щоб досягти найкращого результату. Також ви можете скористатись послугою нашого онлайн-тренера, щоб ваші тренування стали більш ефективними!

У нас ви зможете купити тренажери для рук, виготовлені з високоякісних матеріалів за хорошою ціною. Для вашої зручності ми пропонуємо різні варіанти оформлення замовлення з безкоштовною доставкою в будь-яку точку України. Також ми надаємо гарантію 24 місяці на всі тренажери, з якими Ви можете детально ознайомитися у нас на сайті.

Більше Менше
З нашого блогу Показати ще
Що подарувати на 14 лютого
Що подарувати на 14 лютого
Фітнес гантелі: вправи та поради від тренера
Фітнес гантелі: вправи та поради від тренера
Лавка для жиму: секрети правильного вибору
Лавка для жиму: секрети правильного вибору
Турнік та бруси: що обрати для домашніх тренувань
Турнік та бруси: що обрати для домашніх тренувань
Як обрати степпер для домашніх тренувань
Як обрати степпер для домашніх тренувань
Як вибрати орбітрек- еліптичний тренажер
Як вибрати орбітрек- еліптичний тренажер
Hop-Sport Besport Elitum TREX Sport Di Volio