Грифи

Фільтр
Фільтр по стікеру
Очистити фільтр ()
Сортувати: Ціна (низька > висока)
Ціна (низька > висока) Ціна (висока > низька)

Ціни на Грифи

Назва

Ціна

Гриф гантельний Hop-Sport PP 45 см (30 мм) з пласт. гайками 228 грн
Гриф гантельний Hop-Sport PP 52см (30мм) 298 грн
Гриф гантельний Hop-Sport 40см (30мм) 622 грн
Гриф Z-подібний Hop-Sport 120см (25мм) РОЗПРОДАЖ 987 грн
Гриф для штанги Hop-Sport 167см (25мм) 1 312 грн
Гриф W-подібний Hop-Sport 120см (30мм) 1 698 грн
Гриф Z-подібний Hop-Sport 120см (30мм) 1 758 грн
Гриф для штанги Hop-Sport 167см (30мм) 1 961 грн
Гриф для штанги Hop-Sport 218см (30мм) 2 298 грн
Гриф олімпійський Hop-Sport 50см (50мм) 2021 2 346 грн
Гриф олімпійський W-подібний Hop-Sport 120 см (50мм) 2021 3 098 грн
Гриф олімпійський прямий 165 см (50 мм) Hop-Sport 3 688 грн
Більше Менше

Гантелі та штанга - це основний інвентар для силових тренувань. Важко уявити собі спортзал, байдуже професійний чи домашній, без цього обладнання.

З гантелями або штангою можна виконувати цілий комплекс різноманітних вправ, які допоможуть ефективно зміцнити й скульптурувати м'язи плечей, передпліч, спини та грудей. Гриф є основою будь-якої штанги чи набірної гантелі, тому до його вибору потрібно підійти з усією серйозністю.

В інтернет-магазині Hop-Sport ви можете придбати високоякісні грифи за приємними цінами, які за своїми характеристиками не поступаються професійному обладнанню.

Відмінною рисою наших грифів є те, що у місцях для хвату на них нанесено глибокі поперечні засічки. Завдяки цьому гриф зручно лежатиме в руці та не буде вислизати навіть під час виконання найінтенсивніших вправ.

Який гриф обрати?

За призначенням розрізняють грифи для гантелей і для штанг. В нашому магазині представлені грифи довжиною 40 см, 45 см і 50 см та з діаметром від 30 мм до 50 мм. Металопластиковий гриф небагато важить та коштує дешевше, але витримує менше навантаження, ніж гриф, виготовлений із хромованої сталі.

Найпопулярнішими грифами для штанги є прямі. З таким грифом ви зможете виконувати всі базові комплекси вправ. Прямий гриф буде найкращим варіантом для новачків, адже він закриває майже всі потреби користувача. В нас ви можете замовити гриф для штанги з діаметром 25 мм, 30 мм, 50 мм.

Важливо підібрати гриф правильної довжини. З надто коротким положення рук під час хвату не буде природним, що призведе до дискомфорту і можливого травмування, використовуючи занадто довгий гриф, вам доведеться докладати додаткові зусилля для балансування. В інтернет-магазині Hop-Sport ви можете купити гриф для штанги оптимальної довжини - від 150 см до 218 см.

Штанги з вигнутими грифами використовують для посиленої роботи над біцепсами та трицепсами. При виконанні деяких вправ зі штангою кисті в атлетів буквально вивертаються.

З вигнутим Z-подібним грифом ваші руки займають більш природне положення, що зменшує неприємні больові відчуття у зап'ястях та допомагає вберегти їх від травм.

W-подібний гриф має ще більш вигнуту форму, тому навантаження на передпліччя з ним ще менша. Такий гриф часто купують для виконання французького жиму лежачи. Криві грифи дозволяють швидко, ефективно та безпечно пропрацювати мускулатуру верхнього поясу кінцівок.

Грифи для гантелей і штанги Hop-Sport

В спортивному інтернет-магазині Hop-Sport ви без проблем можете замовити гриф для гантелей або штанги - просто зателефонуйте до нас, чи залиште заявку на сайті. Ми гарантуємо швидке опрацювання замовлення та оперативну відправку.

Для вашої зручності ми пропонуємо різні варіанти оплати та доставку на адресу чи відділення в будь-якому населеному пункті України.

Грифи від Hop-Sport - це перевірене професійне обладнання для домашнього спортзалу, надійність якого доводять європейські сертифікати якості. Ми впевнені в наших товарах, тому надаємо фірмову гарантію на 24 місяці.

Більше Менше