Горизонтальні велотренажери

Бігові доріжки
Бігові доріжки
Орбітреки
Орбітреки
Велотренажери
Велотренажери
Горизонтальні велотренажери
Горизонтальні велотренажери
Гребні тренажери
Гребні тренажери
Степпери
Степпери
Фільтр
Фільтр по стікеру
Очистити фільтр ()
Сортувати: Ціна (низька > висока)
Ціна (низька > висока) Ціна (висока > низька)

Ціни на Горизонтальні велотренажери

Назва

Ціна

Горизонтальний велотренажер Hop-Sport HS-2050L Beat синій 11 998 грн
Горизонтальний велотренажер HS-040L Root чорно-золотистий - model 2020 13 848 грн
Горизонтальний велотренажер HS-040L Root чорно-червоний - model 2020 13 848 грн
Горизонтальний велотренажер Hop-Sport HS-035L Solo червоний 14 688 грн
Горизонтальний велотренажер Hop-Sport HS-060L Pulse сріблястий 2020 17 888 грн
Горизонтальний велотренажер Hop-Sport HS-060L Pulse червоний 2020 17 888 грн
Більше Менше

Горизонтальні велотренажери, є гарантією безпечного тренування, завдяки якому ви поліпшите свою форму і спалите зайві калорії. Тренування на цьому обладнанні особливо рекомендуються людям похилого віку та людям які відновлюються після травм або операцій. Вони виконують таку ж функцію, як і вертикальні велотренажери, однак зменшують навантаження безпосередньо на суглоби. Тому такі тренажери часто рекомендовані в реабілітаційних цілях.

Горизонтальний тренажер магнітний

Чудовий тренажер для оздоровчих чи реабілітаційних тренувань. Він також чудово підходить для старших людей, забезпечуючи стійкість та безпеку під час тренувань. Навантаження в цьому варіанті створюється магнітом, який знаходиться поруч з маховиком. Регулювання відбувається шляхом варіювання відстані від маховика до магніту.

Електромагнітний горизонтальний велотренажер

У цьому варіанті є більше можливостей для регулювання навантаження. Магнітне поле тут створюється котушкою з електричним струмом, яка розміщена біля самого маховика. При збільшенні сили струму зростає магнітне поле, і навантаження стає більшим. До цього типу належать найсучасніші моделі, які мають велику кількість програм.

Плюси та мінуси горизонтального велотренажера

Плюси:

Мінуси:

Горизонтальні велотренажери Hop-Sport

У магазині Hop-Sport ми пропонуємо високоякісні горизонтальні та вертикальні велотренажери з системою магнітного опору в широкому ціновому діапазоні, оснащені зручним сидінням і тренувальним комп'ютером. У нашому асортименті ви зможете знайти підходящу модель саме для себе!

Горизонтальні моделі, доступні в нашому магазині, завдяки своїй конструкції забезпечують плавну і безшумну роботу, але, перш за все, вони забезпечують максимально можливий комфорт для користувача.

Зручне регульоване сидіння зі спинкою, не ковзкі педалі зі стопорними ременями, транспортувальні ролики, інтуїтивно зрозумілий дисплей, який показує параметри тренування та датчики пульсу - це лише деякі з переваг горизонтальних велотренажерів, пропонованих в магазині Hop-Sport.

На що звернути увагу при виборі горизонтального велотренажера читайте у нашому блозі. Продуктивних вам тренувань!

Більше Менше