Гантелі для фітнесу

Фільтр
Фільтр по стікеру
Очистити фільтр ()
Сортувати: Ціна (низька > висока)
Ціна (низька > висока) Ціна (висока > низька)
Більше Менше

Ви дбаєте про тонус м'язів рук і хочете ефективно зайнятися формуванням фігури? Пропонуємо вам звернути увагу на наш асортимент фітнес-гантелей для домашніх тренувань!

Гантелі для фітнесу чудово підійдуть як для силових тренувань, так і для занять аеробікою. Вони також відмінно підійдуть для тренування м'язів спини та можуть використовуватись у реабілітаційних цілях. Для цього рекомендуємо вибирати гантелі по 2 кг або по 1 кг. Якщо ви тільки починаєте качати руки, то радимо купити набір гантелі для фітнесу по 3 кг або 4 кг, щоб ваші м'язи могли звикнути до нового навантаження.

Гантелі для фітнесу Hop-Sport

Купити гантелі для фітнесу можна і в нашому інтернет-магазині Hop-Sport, з різною вагою, формою та кольором. Зверніть увагу на матеріал покриття. Це може бути неопрен м'який і дуже приємний на дотик матеріал, або глянцевий матеріал, який відштовхує вологу та легко чиститься.

Щоб вам було зручніше розрізняти набори гантелей, ми зробили кожну окрему вагу гантелей у новому кольоровому рішенні! Наприклад, гантелі 3 кг представлені в жовтому, гантелі 4 кг - в зеленому кольорі і т.д. Таким чином, ви можете купити кілька наборів гантелей за дуже вигідною ціною. А якщо додати до них ще резинки для фітнесу або килимки для йоги - вийде міні фітнес зал!

Ви можете завжди звернутися до наших менеджерів і ми з радістю порекомендуємо вам найбільш вдалий варіант!

Більше Менше