Турніки та бруси

Фільтр
Фільтр по стікеру
Очистити фільтр ()
Сортувати: Ціна (низька > висока)
Ціна (низька > висока) Ціна (висока > низька)

Ціни на Турніки та бруси

Назва

Ціна

Турнік розсувний Hop-Sport HS-M050DP 838 грн
Турнік розсувний Hop-Sport HS-M050DP сіро-жовтий 838 грн
Турнік розсувний Hop-Sport HS-M070DP 1 288 грн
Besport 1 647 грн
Грипси турніку виконані з прогумованого пластику. Цей зносостійкий матеріал використовується на професійному обладнанні для спортзалів та фітнес-центрів. Покриття приємне навпомацки, руки на ньому не 1 647 грн
Настінний турнік Besport 3 хвата BS-T0004 червоний 1 647 грн
Настінний турнік Besport BS-T0202 жовтий 1 647 грн
Настінний турнік Besport BS-T0202 чорно-червоний 1 647 грн
Настінний турнік Besport BS-T0204 жовтий 1 697 грн
Настінний турнік Besport BS-T0204 червоний 1 697 грн
Настінний турнік Besport BS-T0204 чорно-червоний 1 697 грн
Стельовий турнік Hop-Sport HS-2001K із рукавичками 2 388 грн
Турнік настінний Hop-Sport HS-2003K із рукавичками 2 588 грн
Бруси настінні Besport CB-3041 3 297 грн
Стаціонарні бруси Hop-Sport HS-1001K 5 998 грн
Стаціонарні бруси регульовані Hop-Sport HS-1010K 6 188 грн
Стаціонарний турнік з регулюванням Hop-Sport HS-1015K 10 088 грн
Більше Менше

Підтягування на турніку - вправа, яка добре всім знайома з курсу загальної фізичної підготовки, але від цього вона не стає менш ефективною. Різні варіанти хвата дозволяють пропрацювати різні групи м'язів. Домашні бруси - дієвий спосіб привести себе в гарну фізичну форму, набрати м'язову масу і просто поліпшити своє здоров'я.

Безсумнівний плюс такого спортивного знаряддя- його компактність. Купити домашній турнік можна навіть для маленької квартири, він не займає багато місця і не створює безлад. Крім того, займатися на ньому можуть всі члени сім'ї, незалежно від віку та рівня фізичної підготовки.

Залежно від моделі, навісний турнік дозволяє застосовувати різні види хвата і розвивати окремі групи м'язів. За способом захоплення перекладини розрізняють: верхній або прямий - руки встановлюються на брус прямо, зворотний - руки ставлять на зворотному боці (долонями до себе) і різнойменний - одна рука захоплює перекладину прямим способом, а друга - зворотним. По ширині хвата теж можуть бути різні варіанти - широкий, середній і нейтральний.

Тренування на турніку і різні види хвату

Можна купити турнік для дому найпростішої конструкції або придбати турнік 3 в 1, в якому передбачені додаткові ручки для різних видів хвата. У будь-якому випадку, підтягування будуть корисними.

Турніки для дому Hop-Sport

У нашому інтернет-магазині ви знайдете різні види турніків та брусів для дому.

Перш ніж купити турнік з брусами на стіну, необхідно подумати, де він буде розміщений, щоб нікому не заважав і водночас на ньому було зручно займатися. Тому варто звертати увагу на розміри: довжину і виліт від стіни.

Турнік для дому - повноцінний тренажер, який повинен відповідати певним вимогам надійності та ергономіки. Звертайте увагу на якість металу і міцність швів, стійкість покриття, матеріал рукояток.

У нашому інтернет-магазині представлений широкий вибір турніків: від найпростіших варіантів до багатофункціональних турніків 6 в 1. Незалежно від моделі, всі наші турніки високої якості, виготовлені з надійних та міцних матеріалів та мають гарантію 24 місяці.

Більше Менше