Обважнювачі

Фільтр по стікеру
Очистити фільтр ()
Сортувати: Ціна (низька > висока)
Ціна (низька > висока) Ціна (висока > низька)

Ціни на Обважнювачі

Назва

Ціна

Обважнювачі для ніг та рук Hop-Sport HS-S001WB 2х0,5 кг рожеві 504 грн
Обважнювачі для ніг та рук Hop-Sport HS-S002WB 2х1 кг зелені 688 грн
Обважнювачі для ніг та рук Hop-Sport HS-S003WB 2х1,5 кг червоні 888 грн
Обважнювачі для ніг та рук Hop-Sport HS-S004WB 2х2 кг сині 1 088 грн
Обважнювачі для ніг та рук Hop-Sport HS-S005WB 2х2,5 кг чорні 1 388 грн

При заняттях фітнесом, аеробікою або іншими видами спорту рано чи пізно настає момент, коли власної ваги стає недостатньо, ефективність тренувань падає, і результат перестає вас тішити. У цьому випадку збільшити навантаження допоможуть обважнювачі для рук та ніг. Давайте розберемося, які вони бувають, і як їх правильно вибирати.

Обтяжувачі розрізняються:

Як вибрати обважнювачі для ніг та рук?

Головним критерієм при виборі манжет є їхня вага. Для занять бігом або ходьбою не рекомендується використовувати вантажі понад 1 кг. Якщо ви тільки переходите від занять із власною вагою до тренувань з обтяжувачами, починайте з найменшої ваги, поступово її збільшуючи. Для дівчат краще вибирати обважнювачі для ніг 2 кг і менше, а чоловікам підходять вагою 2-3 кг.

За типом наповнення манжети бувають насипними та пластинчастими. Перші наповнюються піском. Вони гнучкі, щільно прилягають і, відповідно, зручніші. Але при цьому вага їх статична, збільшити або зменшити навантаження можна лише купивши новий набір. Пластинчасті - складаються з кількох кишень, які містяться металеві пластини. Вагу можна легко регулювати, просто виймаючи чи додаючи пластини. Але такі манжети набагато дорожчі за насипні, при використанні можуть натирати шкіру і створювати відчуття дискомфорту.

Обважнювачі - відмінне обладнання для домашніх тренувань, вони займають мало місця, але при цьому дозволяють виконувати вправи для ніг та сідниць, для рук та плечей, підвищують витривалість, покращать координацію рухів, допомагають і схуднути, і накачати м'язи.

Більше Менше