HS-R045YB Фітбол 45 см Жовтий + насос

398 грн 440 грн
Заощаджуєте 42 грн
Допомога ЗСУ 40 грн
Доставка згідно тарифів Нова Пошта Відвантаження протягом 24 годин
youtube video 1 Фітбол Hop-Sport 45 см жовтий + насос 2020
youtube video 2 Фітбол Hop-Sport 45 см жовтий + насос 2020

Опис

Фітбол HS-R045YB 45 см - це простий пристрій, що урізноманітнює ваші домашні тренування. Рекомендується для загального розвитку і вправ на розтяжку, а також для реабілітації людей різного віку. Тренування з м'ячем для гімнастики ефективно задіють глибокі м'язи, запобігають білю у спині і розвивають відчуття рівноваги. Виготовлений з міцної еластичної гуми, м'яч має високу стійкість до пошкоджень. Продукт поставляється з насосом, тому ви можете відразу наповнити м'яч повітрям і почати тренування.

Технічні дані

  • Модель: HS-R045YB
  • Колір: жовтий
  • Діаметр: 45 см
  • Максимальна вага користувача: 100 кг
  • Матеріал: ПВХ
  • У комплекті: насос
Безпечне тренування

Безпечне тренування

На м'ячі Hop-Sport ви можете сидіти та лежати вільно і безстрашно, переносячи на нього вагу свого тіла. М'яч виготовлений з міцного пластику - еластичної гуми, дозволяє тренувати на м'ячі людини вагою до 100 кг. У разі випадкового проколу м'яч буде здуватися поступово, в повільному темпі, що ще більше підвищує вашу безпеку під час тренування.

Широкий діапазон застосування

Широкий діапазон застосування

Тренування з фітнес-м'ячем покращують загальний стан організму. Він прекрасно розслаблює все тіло, це також ефективний спосіб зміцнення м'язів і всього хребта. Таким чином, він зменшує біль в області спини, і знижує ризик їх виникнення в майбутньому. Крім того, м'яч часто використовується під час розтяжки і аналогічних тренувань. Завдяки численним перевагам, вправи з м'ячем рекомендуються для всіх - і для літніх людей, і для вагітних.

Розмір м'яча

Розмір м'яча

Діаметр кулі в надутому стані становить близько 45 см.
Підбирайте розмір м'яча (після надування) під свій зріст!
До 140 см заввишки - м'яч діаметром 35-40 см.
140 - 150 см заввишки - м'яч діаметром 45 см.
151-165 см заввишки - м'яч діаметром 55 см
166-175 см заввишки - м'яч діаметром 65 см.
176-185 см заввишки - м'яч діаметром 75 см.
Висотою 185 см і більше - м'яч діаметром 85 см.
Пам'ятайте! При сидінні на м'ячі для фітнесу кут між стегном і литкою повинен становити 90 градусів, а кут між стегнами і тулубом повинен становити 90 градусів або більше.

Надувайте м'яч правильно

Надувайте м'яч правильно

Перед надуванням тримайте м'яч при кімнатній температурі не менше кількох годин.
Використовуйте для накачування насос Hop-Sport, прикріплений до виробу.
Завжди качайте м'яч при кімнатній температурі.
У перший раз надуйте м'яч до меншого розміру (3/4 розміру м'яча), потім, не менше ніж через 5 годин, надуйте його до остаточного розміру - як зазначено в технічних характеристиках продукту.
Щільно закрийте клапан.
Зачекайте не менше 12 годин після надування. Перед тим як почати тренування з м'ячем, ще раз перевірте розмір. При необхідності відрегулюйте, обережно спустивши або закачавши повітря.

Більше Менше

Характеристики

Тип Фітбол 45 см
Максимальна вага користувача 100 кг
Розміри 45 см
Країна реєстрації бренду Німеччина
Гарантія 24 місяці
Додаткові характеристики Насос в комплекті. Підбирайте розмір м'яча (після надування) під свій зріст! До 140 см заввишки - м'яч діаметром 35-40 см. 140 - 150 см заввишки - м'яч діаметром 45 см. 151-165 см заввишки - м'яч діаметром 55 см 166-175 см заввишки - м'яч діаметром 65 см. 176-185 см заввишки - м'яч діаметром 75 см. Висотою 185 см і більше - м'яч діаметром 85 см.
Вид Круглі
Колір Жовтий + насос
Матеріал Полівінілхлорид (PVC)
Особливості З насосом
Відгуків (6)
Середня оцінка: 5/5
Написати відгук
Кристина Купили для новорождённого, очень нравится. Классный мяч, цвет соответствует фото с сайта. Викуся Очень плотный, пыль, шерсть к нему не липнут Ира Кривенко Купила по скидке, качество порадовало, намного лучше предыдущего китайского Наталя Дуже хороший м'ячик, гума щільна, навіть не відразу до кінця вдалось надути, треба щоб трохи розтягнувся. Хоч і невеликий, сідати на нього не страшно Ігор М'яч приходить у здутому вигляді. У комплекті йде насос Захар Симпатичний, яскравий, міцний, насос є
Інші товари в категорії