15 років на ринку

Компанія Hop-Sport була заснована у Польщі в 2003 році й відтоді потужно розвивається. Ми належимо до групи Hegen, яка існує з 2002 року та має дочірні компанії у всій Європі.

Зараз Hop-Sport - це добре відомий бренд на чеському, словацькому, німецькому, французькому, естонському та українському ринках. Ми маємо безліч вдячних клієнтів з Центральної, Західної, Східної та Північної Європи - від Таллінна до Парижа! В Україні Hop-Sport з'явився вже понад 5 років тому. Ми перейняли напрацьований роками досвід і змогли його відтворити на нашому ринку. Станом на сьогодні ми маємо десятки тисяч успішно оброблених замовлень, якими дуже пишаємося.

Причин цьому є декілька. Перш за все - це якість. Уся наша продукція виготовлена відповідно до високих європейських стандартів і має сертифікати, що це підтверджують. Над кожною товарною пропозицією працювала команда висококваліфікованих професіоналів.

По-друге, це співвідношення якості та вартості. В Hop-Sport ви знайдете як прості у використанні бюджетні тренажери, так і напівпрофесійне обладнання за дуже привабливими цінами. Не менш важливою є безпека покупок. Ми дуже серйозно ставимося до того, щоб ви якомога зручніше та швидше отримали саме такий товар, на який розраховуєте, і відповідаємо за це своєю репутацією. Ви можете не турбуватися про можливі поломки та неполадки, адже в нас є свій сервіс. Усі наші товари забезпечені фірмовою гарантією терміном від 2 до 5 років. У разі неприємностей ми охоче допоможемо з їхнім вирішенням: навіть, якщо ви втратили документи на товар, ми зможемо підтвердити покупку через базу замовлень.

У Hop-Sport - це не тільки торгова марка, але й концепція. На основі філософії компанії сформовані її основні цінності: здоров'я, краса, теплі сімейні стосунки та домашній затишок. Саме ці ідеї бренд Hop-Sport хоче передати своїм покупцям і подарувати їм море позитивних емоцій.

За свій 15-річний досвід роботи компанія Hop-Sport продала понад 1 500 000 товарів покупцям з усієї Європи. І це ще далеко не межа! Ми постійно розвиваємося та вдосконалюємося, аби приносити вам ще більше мотивації, здоров'я та радості від досягнень!

З нашого блогу Показати ще
Що подарувати на 14 лютого
Що подарувати на 14 лютого
Фітнес гантелі: вправи та поради від тренера
Фітнес гантелі: вправи та поради від тренера
Лавка для жиму: секрети правильного вибору
Лавка для жиму: секрети правильного вибору
Турнік та бруси: що обрати для домашніх тренувань
Турнік та бруси: що обрати для домашніх тренувань
Як обрати степпер для домашніх тренувань
Як обрати степпер для домашніх тренувань
Як вибрати орбітрек- еліптичний тренажер
Як вибрати орбітрек- еліптичний тренажер
Hop-Sport Besport Elitum TREX Sport Di Volio