Hop-Sport В наявності

Набір з лавкою HS-1035 Strong 67 кг Червоний, Чорний

Лавки
HS-1035
Набори Hop-Sport металеві
67 кг 76 кг 106 кг 146 кг
13 498 ₴
Допомога ЗСУ 540 ₴
youtube video 1 Набір STRONG 67 кг з лавкою HS-1035
youtube video 2 Набір STRONG 67 кг з лавкою HS-1035

Опис

Комплект для бодібілдингу Hop-Sport складається з лави HS-1035, дисків вагою 55 кг, вигнутого грифа і двох гантельних грифів. Всі ці елементи необхідні для виконання силових тренувань вдома. Завдяки силовим тренуванням ви схуднете, поліпшите фігуру, розвинете витривалість, а також поліпшите загальну фізичну форму.
Конструкція тренувальної лави з фіксатором для ніг і партою Скотта дозволяє виконувати найрізноманітніші вправи. Підтримка правильної постави під час вправ робить тренування ефективними і безпечними. Лавку легко підігнати під свої параметри за допомогою простих регулювань. У комплект входять 14 висококласних чавунних диска загальною вагою 55 кг, гриф довжиною 120см і два гантельних грифи з хромованої сталі.
Гарантія є важливим підтвердженням необхідної якості. Ми впевнені в товарі, який продаємо, тому надаємо гарантію 2 роки на лавку та 5 років на штанги та гантелі.

Основні характеристики:

Основні характеристики:

 • диски 10 кг - 2 шт
 • диски 5 кг - 4 шт
 • диски 2,5 кг - 4 шт
 • диски 1,25 кг - 4 шт
 • вигнутий гриф 120см - 1 шт
 • гантельний гриф 40см - 2 шт
 • тренувальна лавка HS-1035 з партою Скотта - 1 шт
Металеві диски

Металеві диски

Перевага чавунних дисків - їх безсумнівна довговічність. Міцні чавунні бліни використовуються в найвідоміших спортзалах і фітнес-клубах. Завдяки винятковій стійкості до механічних пошкоджень і ергономічній формі, заняття з ними доставляють ще більше задоволення.
Обважнювачі "бліни" широко використовуються в силових тренуваннях, тому що мають зручні захвати, за допомогою яких можна виконати ряд додаткових вправ. Завдяки захватам ви також можете швидко і зручно змінювати диски на штанзі.
Характеристики дисків:
10 кг - діаметр 26см, товщина 3,2см
5 кг - діаметр 22см, товщина 2,7см
2,5 кг - діаметр 16см, товщина 1,8см
1,25 кг - діаметр 12см, товщина 1,7см

Використання грифа

Використання грифа

Вигнутий гриф - використовується в основному для тренування біцепсів і трицепсів.
Гантельні грифи - мають широкий спектр застосування, в тому числі вправи на біцепс, трицепс, передпліччя, плечі, спину і груди.
Грифи в цьому наборі відлиті з високоякісної хромованої сталі. Рифлені ділянки для хватів підвищують комфорт при виконанні тренувань. Ви можете бути впевнені у своїй безпеці, штанга не вислизне з рук навіть під час інтенсивних тренувань.

Гриф вигнутий 120см

Гриф вигнутий 120см

Загальна довжина: 120см
Діаметр грифа: 30 мм
Довжина посадкової частини: 2 х 19см
Довжина між блоками: 80см
Максимальне навантаження: 150 кг
Гриф гантельний 40см
Загальна довжина: 40см
Діаметр грифа: 30 мм
Довжина посадкової частини: 2 х 13см
Довжина ручки: 12см

Лавка HS-1035 з партою Скотта

Лавка HS-1035 з партою Скотта

Тренувальна лавка HS-1035 - це багатофункціональний пристрій, який прекрасно підійде для будь-якого домашнього спортзалу. Конструкція тренажера HS-1035 дозволяє виконувати найрізноманітніші вправи для м'язів преса, передпліччя, плечового пояса і ніг.
Міцна конструкція - сталеві профілі завтовшки 5см і товсті металеві пластини, що з'єднують окремі елементи лавки, гарантують стійкість обладнання та безпеку тренувань. Сидіння і спинка зроблені з щільного поролону і покриті міцною оббивкою з ПВХ - матеріалу, стійкого до стирання. Користуватися лавкою дуже зручно, а якісні матеріали забезпечують довгий термін служби.
Зручність використання - конструкція лавки гарантує максимальний комфорт і точне підстроювання під тип виконуваних вправ (багатоступеневе регулювання спинки, включаючи від'ємний кут, регулювання парти Скотта).
Тренування всього тіла - лавка дозволяє тренувати все тіло - від м'язів ніг до м'язів грудей. Еспандери, що входять в комплект, дозволяють пропрацювати м'язи плечового пояса. Фіксатор в передній частині лавки дає можливість ефективно виконувати вправи для тренування м'язів ніг.

Технічні параметри лави:

Технічні параметри лави:

 • вага: 12,3 кг
 • максимальна вага користувача: до 120 кг
 • колір оббивки: чорний і червоний
 • товщина сидіння і спинки: 4,5см
 • довжина лавки: 152см
 • ширина: 52,5см
 • розміри сидіння: 30см x 30см
 • розміри спинки: 75см x 30см
 • металеві профілі: 50 мм x 50 мм
 • покриття металу: чорне, порошкове фарбування
Більше Менше

Характеристики

Тип Набір з лавкою HS-1035
Гарантія, міс 60
Країна реєстрації бренду Німеччина
Колір Червоний, Чорний
Вага, кг 67
Клас Домашні
Матеріал Сталь, Чавун
Призначення Багатофункційні, Для м'язів грудей, Для м'язів ніг, Для м'язів плечей, Для м'язів преса, Для м'язів рук, Для м'язів сідниць, Для м'язів спини
Вид Лави
Діаметр отвору, мм 31
Назва набору Strong
Тип навантаження На вільних вагах
Форма грифа W-подібна, Пряма
Комплектація Лавка тренувальна HS-1035 - 1 шт, гриф вигнутий - 1 шт, гриф гантельний - 2 шт, диски 10 кг - 2 шт, диски 5 кг - 4 шт, диски 2,5 кг - 4 шт, диски 1,25 кг - 4 шт, гайки Вейдера - 6 шт
Відгуків (6)
Середня оцінка: 5/5
Написати відгук
Sergij Лавка з регулюванням, досить зручна, на перше враження досить міцна Валера Для меня идеальная комплектация, есть все что нужно Виталий Классная удобная скамья, видно, что материалы недешевые, неплохие диски Марко Лавка невелика, кількість дисків достатня Олег Романов Все что нужно для тренировки. Спинка у лавки регулируется, можно разные варианты упражнений делать Микола Хотів набір з такою лавкою, але пластиковими дисками. Такого варіанту не було. Але металеві диски теж дуже непогані
Інші товари в категорії