Hop-Sport В наявності

Спінбайк HS-075IC Fusion 2020 Червоний, Чорний

Переглянути відгуки
36 098 ₴ Заощаджуєте 2 510 ₴
33 588 ₴
1 день
до завершення акції
Купити
Кредит 0%
youtube video 1 Спінбайк Hop-Sport HS-075IC Fusion 2020
youtube video 2 Спінбайк Hop-Sport HS-075IC Fusion 2020

Опис

Відгуків (6)

Характеристики

Високий темп життя змушує шукати нас найбільш ефективні види тренувань. Мінімум часу, але хороший результат. Оптимальний варіант вирішення цієї дилеми - спінбайк. З його допомогою Ви зможете підтримувати хорошу фізичну форму або скинути зайву вагу.
Спінбайк або сайкл - це ідеальний варіант для тих, хто не любить одноманітні тренування. Відмінність сайкла від велотренажера в тому, що посадка тут така ж як на професійному велосипеді. Їзда може проводитися як стоячи, так і сидячи, з різним положенням рук на кермі.
Спінінговий велотренажер Hop-Sport HS-075IC Fusion - це високоякісне обладнання для тренування в домашніх умовах. Використання механічного опору з затискачем безпосередньо на 24-кілограмовому маховику дозволяє створювати максимальний опір до повної зупинки. Велотренажер характеризується безшумною роботою, сучасним дизайном, міцною конструкцією зі сталевих профілів та міцними механічними елементами.
Зручність використання обладнання забезпечується великим, покритим м'якою піною, регульованим кермом із сенсорними датчиками пульсу, а також горизонтально і вертикально регульованим сидінням. Ергономічна форма керма дозволяє використовувати різні типи положення рук. Багатофункціональний комп'ютер показує такі параметри як: відстань, спалені калорії, швидкість, пульс, час, функція сканування.
Спінбайк оснащений нековзкими педалями з фіксаторами та аварійним гальмом. Посилена конструкція та вирівнювальні ролики, вбудовані в задній стабілізатор, забезпечують безпеку вправ. Після закінчення тренування не доведеться турбуватися про те, що Ваша вітальня буде продовжувати нагадувати тренажерний зал, адже сайкл має транспортні ролики, які дозволять прибрати його, наприклад, у шафу.

Основні характеристики:

 • система навантаження: механічна
 • вага системи маховика: 24 кг
 • габарити: 113,5 х 53 х 120,5см (В х Ш х Д)
 • габарити коробки: 110 х 23 х 87см
 • вага тренажера: 46,5 кг
 • максимальна вага користувача: 150 кг
 • гальмівна система: механічна + аварійне гальмо
 • регулювання керма: вертикальне/горизонтальне
 • регулювання керма по горизонталі: 7см
 • регулювання сидіння: вертикальне/горизонтальне
 • транспортувальні ролики та вирівнюючі ніжки
 • мін. та макс. висота сидіння: 92- 110см
 • мін. та макс. відстань сидіння від педалей: 74,5- 95см
 • регулювання сидіння по горизонталі: 7,5см
 • датчики пульсу на рукоятках
 • ручне регулювання навантаження
 • безшумна робота
 • фіксуючі ремінці на педалях SPD
 • джерело живлення: батареї
 • гарантія: 24 місяці
 • пляшка для води та планшет, представлені на фото, не входять у комплект
Тренувальний комп'ютер

Тренувальний комп'ютер

Тренуючись з HS-075IC Fusion ви можете легко налаштувати параметри тренування відповідно до ваших цілей та рівня фізичної підготовки. Комп'ютер відображає такі параметри, як швидкість, відстань, час тренування, витрачені калорії, частота серцевих скорочень, число обертів в хвилину. Крім того, завдяки тримачу для планшету або телефону, ви можете дивитися фільм або слухати улюблену музику під час тренування. ВАЖЛИВО! У комп'ютері немає функції WATT.

Кермо з вертикальним / горизонтальним / кутовим регулюванням

Кермо з вертикальним / горизонтальним / кутовим регулюванням

Велике, покрите м'якою, не ковзаючою піною, регульоване кермо з опорами дозволяє вам ще більш комфортно тренуватись. Ергономічна форма керма дозволяє багато типів положень рук, що особливо важливо в тренуванні.

Регулювання сидіння по вертикалі, горизонталі, куту нахилу

Регулювання сидіння по вертикалі, горизонталі, куту нахилу

Завдяки можливості точного регулювання сидіння, ви можете легко відрегулювати його під свій ріст і індивідуальні побажання. Ергономічна форма сидіння і гелеве наповнення зроблять тренування на велосипеді ще більш приємним і комфортним.

Транспортні ролики

Транспортні ролики

Після тренування вам не потрібно турбуватися про те, що ваш дім все одно буде виглядати як тренажерний зал. Завдяки функціональним транспортним роликам, вбудованим в передній стабілізатор, ви можете легко переміщати обладнання в інше місце

Тактильні датчики пульсу

Тактильні датчики пульсу

Перевірте свій пульс за допомогою чутливих тактильних датчиків в рукоятках! Результат вимірювання пульсу відображається на дисплеї. Під час тренувань все, що вам потрібно зробити, це покласти руки на датчики, щоб виміряти свій пульс. Правильний пульс є ключовим елементом тренувань. Будь то спалювання калорій, поліпшення фізичної форми або зміцнення сил - оптимальна частота серцевих скорочень завжди допоможе вам досягти бажаних результатів більш ефективно!

Аварійне гальмо

Аварійне гальмо

З HS-075IC Fusion ви тренуєтесь безпечно! Байк оснащений запобіжним гальмом, що знаходиться в межах досяжності - під кермом. Завдяки такому розташуванню ви швидко припините тренування, коли це буде потрібно.

Педалі з фіксуючими ременями

Педалі з фіксуючими ременями

Безпечна і зручна передача енергії від ніг користувача через кривошипний механізм до системи приводу

Тримач для пляшки з водою

Тримач для пляшки з водою

Під час інтенсивних занять спортом варто мати під рукою воду чи ізотонічний напій, щоб заповнити запаси рідини та мінеральних солей. Між педалями на рамі Fusion знаходиться тримач для пляшки з водою. Вам не потрібно припиняти тренування, щоби випити води.

Телеметричний нагрудний пояс

Телеметричний нагрудний пояс

Нагрудний пояс для телеметрії Hop-Sport дозволяє точно контролювати частоту серцевих скорочень під час тренування на спінбайку Fusion. Пояс працює разом із безкоштовним додатком для мобільних пристроїв. Результати вимірювання пульсу відображаються на дисплеї. Пояс для телеметрії - правильний вибір для спортсменів-початківців, які починають тренування в зонах частоти пульсу. Пояс до комплекту не входить, його можна купити окремо.
Регульовані ніжки

Регульовані ніжки

Стійкість спінбайка важлива для ефективних та безпечних тренувань. Регульовані ніжки розташовані як у передньому, так і задньому стабілізаторі велотренажера Fusion. Ніжки дозволяють регулювати стійкість обладнання на нерівній поверхні.
Система опору

Система опору

Велотренажер Fusion використовує механічну систему опору вагою 24 кг. Безпека забезпечується механізмом вільного ходу. Коли ви закінчите крутити педалі, маховик обертатиметься на нейтральній передачі, доки не сповільниться і, нарешті, не зупиниться. Система опору, що використовується, також робить тренажер дуже тихим.
Розміри велотренажера Fusion

Розміри велотренажера Fusion

Ви хочете працювати над своєю формою та фігурою, але боїтеся, що тренажер займе багато місця і ваша квартира нагадуватиме тренажерний зал? Велотренажер Fusion завдяки своїм універсальним розмірам підходить навіть для невеликого простору і забезпечує комфортні тренування вдома.
Інші товари в категорії Показати ще
Інші клієнти також купили
З нашого блогу Показати ще
Що подарувати на 14 лютого
Що подарувати на 14 лютого
Фітнес гантелі: вправи та поради від тренера
Фітнес гантелі: вправи та поради від тренера
Лавка для жиму: секрети правильного вибору
Лавка для жиму: секрети правильного вибору
Турнік та бруси: що обрати для домашніх тренувань
Турнік та бруси: що обрати для домашніх тренувань
Як обрати степпер для домашніх тренувань
Як обрати степпер для домашніх тренувань
Як вибрати орбітрек- еліптичний тренажер
Як вибрати орбітрек- еліптичний тренажер
Hop-Sport Besport Elitum TREX Sport Di Volio