Hop-Sport В наявності

Горизонтальний велотренажер електромагнітний + мат HS-070L Helix iConsole+ Сріблястий

Переглянути відгуки
31 888 ₴
Купити
Кредит 0%
youtube video 1 Горизонтальний велотренажер Hop-Sport HS-070L Helix сріблястий iConsole+
youtube video 2 Горизонтальний велотренажер Hop-Sport HS-070L Helix сріблястий iConsole+

Опис

Характеристики

Відгуків (5)

Велотренажер Helix від Hop-Sport - це якісне обладнання, яке ідеально підходить для людей із проблемами спини або колінних суглобів. Модель дозволяє суттєво покращити форму і підтягнути фігуру, навіть не виходячи з дому. Максимальна вага користувача, який здатний витримати тренажер - 150 кг. Пристрій оснащений багатофункціональним комп'ютером із Bluetooth 4.0 і спеціальним тримачем для гаджетів. Система магнітного навантаження (18,5 кг) гарантує обладнанню плавну і безшумну роботу. Наявність можливості регулювати положення сидіння і кута нахилу керма гарантує користувачу високий рівень комфорту під час кожного тренування. Також у комплект входить спеціальний захисний килимок із функцією амортизації.

Основні характеристики:

 • модель - HS-070L Helix
 • призначення - для домашнього використання
 • система навантаження: електромагнітна
 • вага системи маховика: 18,5 кг
 • габарити: 170 х 57 х 107см (Д х Ш х В)
 • розміри коробки: 103 х 75,5 х 28см
 • вага тренажера: 54,5 кг
 • максимальна вага користувача: 150 кг
 • регулювання сидіння по горизонталі
 • розміри сидіння: 40 x 46 - спинка, 37 x 26 - сидіння
 • відстань від сидіння до педалей - макс: 93см, мін: 78см
 • регулювання кута нахилу керма
 • датчики пульсу на рукоятках
 • педалі з ремінцями
 • транспортні ролики
 • регульовані ніжки
 • тримач для планшету
 • регулювання опору - плавне, електронне 32 рівня
 • підключення до мережі - 230 В
 • Bluetooth: 4.0
 • USB-порт
 • 16 тренувальних програм, в т.ч. оцінка рівня жиру в організмі, включаючи ручну програму, орієнтовану на час, калорії, відстань, частоту серцевих скорочень
 • програма WATT, програма H.R.C
 • кількість профілів користувачів: 4
 • гарантія: 24 місяці

Показання комп'ютера: час тренування, пройдена дистанція, калорії, швидкість, пульс, ват-контроль, H.R.C., Body Fat, функція Recovery.

Тренувальний комп'ютер з функцією Bluetooth

Тренувальний комп'ютер з функцією Bluetooth

Киньте собі справжній спортивний виклик, щоб потім досягти приголомшливих результатів! Велотренажер Helix оснащений потужним комп'ютером із 12 основними тренувальними програмами, програмою Watt (яка відображає енергію, вироблену користувачем) і програмою HRC для контролю частоти пульсу. Наявність функцій Recovery і Body Fat дозволяє перевірити стан тіла після тренування і виміряти відсоток жиру в організмі. Також комп'ютер має Bluetooth-з'єднання і підключається до тренувального додатку iConsole +. Додаток надає користувачеві можливість керувати налаштуваннями комп'ютера зі свого мобільного пристрою, персоналізувати заняття і використовувати додаткові програми. Також із його допомогою можна завантажувати результати своїх тренувань в соціальні мережі.

Регулювання кута нахилу керма

Регулювання кута нахилу керма

Кут нахилу керма велотренажера Helix можна відрегулювати під свої фізичні показники, завдяки чому ваші тренування будуть не тільки продуктивними, але й дуже комфортними. Також ця функція регулювання забезпечує вашим рукам оптимально зручне положення і запобігає їхньому можливому онімінню. Налаштувати кут нахилу керма можна за допомогою спеціальної ручки-регулятора, розташованої під тренувальним комп'ютером.

Нековзкі педалі

Нековзкі педалі

Модель Helix оснащена міцними, нековзкими педалями з ременями-фіксаторами, які гарантують вам комфорт і безпеку під час навіть найінтенсивніших занять.

Система магнітного навантаження

Система магнітного навантаження

Система магнітного навантаження вагою 18,5 кг (система маховика) тренажера Helix гарантує користувачу безпечні тренування з мінімальним навантаженням на суглоби. Також вона забезпечує обладнанню плавну і безшумну роботу, отже на тренажері можна займатися навіть вночі, не боячись нікого розбудити.

Регульоване сидіння зі спинкою

Регульоване сидіння зі спинкою

Комфорт під час тренування - одна з ключових умов вашого успіху! Велотренажер Helix має зручне сидіння з функцією регулювання положення горизонтально, завдяки чому на ньому успішно можуть тренуватися люди різного зросту. Також ви можете налаштувати відстань між сидінням і педалями суто під свої фізичні показники. Зазначимо, що спинка і сидіння мають ергономічну форму, яка забезпечує користувачу чудовий рівень комфорту навіть під час найтривалішого заняття.

Транспортувальні ролики та ручка для переміщення

Транспортувальні ролики та ручка для переміщення

Тренажер Helix оснащений транспортувальними роликами, завдяки якими ви легко і просто можете перемістити обладнання в будь-яке зручне для вас місце. А спеціальна ручка, розташована на задньому стабілізаторі, допоможе вам у цьому.

Сенсорні датчики пульсу

Сенсорні датчики пульсу

Стежте за своїм пульсом за допомогою спеціальних сенсорних датчиків, вбудованих у ручки тренажера, розташованих біля сидіння. Для цього під час тренування просто візьміться за них руками і через кілька секунд ви побачите результат вимірювання на дисплеї. Також можна скористатися телеметричним поясом, сумісним з цією моделлю велотренажера. Зазначимо, що пояс у комплект не входить, у разі потреби його можна придбати окремо. Щоб досягти будь-якої із поставлених цілей, чи то схуднення, чи то покращення витривалості, вам необхідно контролювати частоту свого пульсу, оскільки його оптимальна частота чудово в цьому допомагає.

Регульовані ніжки

Регульовані ніжки

Модель Helix оснащена регульованими ніжками, розміщеними на передньому і задньому стабілізаторах, які точно вирівнюють положення тренажера навіть на нерівних поверхнях та забезпечують йому стійкість і хороший баланс. Завдяки цьому ви можете бути впевнені в безпеці і комфорті своїх занять.

Захисний мат під тренажер

Захисний мат під тренажер

Захисний мат HS-170EM під тренажером не тільки добре поглинає вібрацію, але й забезпечує чудову звукоізоляцію. Також нижня сторона мата має нековзке покриття, яке захищає тренажер від ковзання навіть під час найінтенсивніших тренувань, а підлогу - від можливих механічних пошкоджень і бруду. Мат дуже легко складається і його зручно зберігати разом з обладнанням.
Інші товари в категорії Показати ще
Інші клієнти також купили
З нашого блогу Показати ще
Що подарувати на 14 лютого
Що подарувати на 14 лютого
Фітнес гантелі: вправи та поради від тренера
Фітнес гантелі: вправи та поради від тренера
Лавка для жиму: секрети правильного вибору
Лавка для жиму: секрети правильного вибору
Турнік та бруси: що обрати для домашніх тренувань
Турнік та бруси: що обрати для домашніх тренувань
Як обрати степпер для домашніх тренувань
Як обрати степпер для домашніх тренувань
Як вибрати орбітрек- еліптичний тренажер
Як вибрати орбітрек- еліптичний тренажер
Hop-Sport Besport Elitum TREX Sport Di Volio