Hop-Sport В наявності

Горизонтальний велотренажер магнітний HS-060L Pulse 2020 Червоний

Переглянути відгуки
19 248 ₴ Заощаджуєте 4 660 ₴
14 588 ₴
Купити
Кредит 0%

Опис

Відгуків (0)

Характеристики

ТОВАР МАЄ СЛІДИ ВИКОРИСТАННЯ, ВИСТАВКОВИЙ ВЗІРЕЦЬ, ТОМУ ПРОДАЄТЬСЯ ЗІ ЗНИЖКОЮ. НА ГАРАНТІЇ.

Хочете, щоби Ваші заняття спортом проходили комфортно, безпечно і водночас інтенсивно й із високою ефективністю? Горизонтальний велотренажер Hop-Sport HS-060L Pulse дасть таку можливість! Однією з його переваг є особлива конструкція, завдяки якій можна займатися без шкоди для здоров'я навіть людям, які мають медичні протипоказання до більшості видів силових навантажень.
Під час вправ на горизонтальному велотренажері спина перебуває в розслабленому стані, відсутній біль у суглобах, не з'являється відчуття напруженості в спині та плечах. Горизонтальне положення ніг спрощує доступ крові до серця, що робить кардіотренування більш ефективними.
Масивна конструкція з армованої сталі та сучасні стабілізатори надають тренажеру стійкості й стабільності в роботі. М'яке контурне сидіння гарантує комфорт і правильну підтримку спини, а нековзкі педалі з широкими фіксувальними ремінцями - безпеку під час занять. Завдяки регульованому сидінню Ви з легкістю пристосуєте тренажер відповідно до своїх потреб та заданих цілей.
Повністю ізольована 15-кілограмова система маховика працює плавно, безперебійно, а головне - тихо. Займатися на ньому можна навіть уночі, не боячись розбудити мешканців дому! 8 рівнів навантаження дозволяють оптимально підібрати інтенсивність тренувань і поступово підвищувати її.
Для мотивації до регулярних занять і моніторингу стану Hop-Sport HS-060L обладнано дисплеєм, де відображаються найважливіші параметри руху: час, швидкість, відстань, калорії, ритм серцебиття. Для контролю останнього на ручках біля сидіння передбачені спеціальні сенсорні датчики пульсу. Також для Вашої зручності тренажер обладнано підставкою для планшета і тримачем для води.

Основні характеристики:

Основні характеристики:

 • модель: HS-060L PULSE
 • система навантаження: магнітна
 • РК-дисплей
 • вага системи маховика: 15 кг
 • габарити: 117,5 х 72 х 156см (В х Ш х Д)
 • розміри коробки: Д 124,5 x Ш 32 x В 73,5
 • вага тренажера: 47 кг
 • максимальна вага користувача: 130 кг
 • регулювання сидіння по вертикалі та горизонталі
 • максимальна висота сидіння 52см
 • розміри сидіння: 37см x 26см
 • розміри спинки: 36,5см x 41см
 • нековзкі педалі шириною 12см
 • відстань педалі від сидіння 72-87см
 • 8-ступінчаста регулювання навантаження
 • тримач для планшета
 • транспортні ролики
 • неслизькі педалі з ремінцями
 • датчики пульсу
 • гарантія: 24 місяці

Показання комп'ютера: час тренування, пройдену відстань, спалені калорії, швидкість, пульс.

Багатофункціональний тренувальний комп'ютер

Багатофункціональний тренувальний комп'ютер

Чіткий LCD-дисплей відображає: час, швидкість, калорії, відстань і пульс. Завдяки функції SCAN індивідуальні параметри відображаються циклічно - це спрощення надає вам можливість контролювати показники не припиняючи тренування. Крім того, тримач для планшету або телефону дозволяє переглядати фільм або слухати улюблену музику під час тренування.

Регульоване сидіння

Регульоване сидіння

Завдяки регульованій відстані сидіння від педалей, ви можете підібрати зручне положення. У HS-060L Pulse ви сидите комфортно на широкому сидіння з контурною спинкою, покладіть ноги на педалі, оснащені ременями, які тримають ноги стабільними і починайте тренування.

Транспортні ролики

Транспортні ролики

Після тренування вам не потрібно турбуватися про те, що ваш дім все одно буде виглядати як тренажерний зал. Завдяки функціональним транспортним роликам, вбудованим в передній стабілізатор, ви можете легко переміщати обладнання в інше місце.

Тактильні датчики пульсу

Тактильні датчики пульсу

Перевірте свій пульс за допомогою чутливих тактильних датчиків в рукоятках! Результат вимірювання пульсу відображається на дисплеї. Під час тренувань все, що вам потрібно зробити, це покласти руки на датчики, щоб виміряти свій пульс. Правильний пульс є ключовим елементом тренувань. Будь то спалювання калорій, поліпшення фізичної форми або зміцнення сил - оптимальна частота серцевих скорочень завжди допоможе вам досягти бажаних результатів більш ефективно!

Протиковзкі педалі з фіксуючими ременями

Протиковзкі педалі з фіксуючими ременями

Безпека під час тренувань дуже важлива! Тому, коли ви тренуєтеся на цьому велосипеді, вам не потрібно турбуватись про те, що ваші ноги зісковзнуть з педалей. Завдяки нековзким педалям з фіксуючими ременями вони будуть залишатися на місці весь час.

Система магнітного опору

Система магнітного опору

Система магнітного опору вагою 15 кг, що використовується в тренажері, гарантує, що тренування на цій моделі будуть плавними і, що важливо, тихими. На ньому можна займатися навіть уночі, не побоюючись розбудити інших домочадців.

Тримач для пляшки з водою

Тримач для пляшки з водою

Не забувайте пити під час інтенсивних тренувань. Під кермом велосипеда Pulse знаходиться тримач для пляшки з водою. Завдяки цьому під час тренування ви можете пити воду чи ізотонічний напій, не встаючи з тренажера.

Регулювальні ніжки

Регулювальні ніжки

Стійкість велотренажера важлива для ефективних та безпечних тренувань. Регулювальні ніжки, розташовані як у передньому, так і в задньому стабілізаторі велотренажера Pulse, дозволяють відрегулювати стійкість тренажера на нерівній поверхні.

Інші товари в категорії Показати ще
Інші клієнти також купили
З нашого блогу Показати ще
Що подарувати на 14 лютого
Що подарувати на 14 лютого
Фітнес гантелі: вправи та поради від тренера
Фітнес гантелі: вправи та поради від тренера
Лавка для жиму: секрети правильного вибору
Лавка для жиму: секрети правильного вибору
Турнік та бруси: що обрати для домашніх тренувань
Турнік та бруси: що обрати для домашніх тренувань
Як обрати степпер для домашніх тренувань
Як обрати степпер для домашніх тренувань
Як вибрати орбітрек- еліптичний тренажер
Як вибрати орбітрек- еліптичний тренажер
Hop-Sport Besport Elitum TREX Sport Di Volio