Hop-Sport В наявності

Лавка тренувальна HS-2030HB  

5 568 грн
Допомога ЗСУ 279 грн
Відвантаження протягом 24 годин Доставка згідно тарифів Нова Пошта
youtube video 1 Лавка тренувальна Hop-Sport HS-2030HB
youtube video 2 Лавка тренувальна Hop-Sport HS-2030HB

Опис

Лавка 2030HB від Hop-Sport - універсальна і функціональна окремо стояча лавка. Регульовані спинка і сидіння, а також фіксатор для ніг, дозволяють тренувати різні групи м'язів. У комплект входять еспандери для проведення розминки і ще більш ефективних тренувань. Додатковою перевагою даної моделі є можливість складати її після тренування.

Основні характеристики:

 • Виробник: Hop-Sport
 • Модель: HS-2030HВ
 • Гарантія: 24 міс
 • Призначення: для домашнього використання, для самостійної збірки
 • Розміри коробки: 89 x 43 x 26см
 • Вага: 13,5 кг
 • Максимальна вага користувача: 150 кг
 • Конструкція: сталь з порошковим покриттям
 • Ширина основи: 40см
 • Довжина основи: 120см
 • Розміри спинки: 73 x 28 (20) см
 • Розміри сидіння: 38 x 28см
 • Товщина оббивки: 4,5см
 • Висота сидіння від землі: 44см
 • Макс висота лавки: 114см
 • Максимальна довжина: 118см
 • Регулювання спинки: 6 положень
 • Регулювання сидіння 3 положення
 • Еспандери: Так
Еспандери для рук

Еспандери для рук

Лавка 2030HB йде в комплекті з еспандерами. Їх можна прикріпити карабінами як спереду, так і ззаду лавки. Тренуйтеся з еспандерами в різних положеннях: сидячи на лавці обличчям вперед, стоячи обличчям до лавки, лежачи на спині і лежачи на животі. У кожному з них ви тренуєте різні групи м'язів. Тренування з еспандерами може виступати в якості розминки безпосередньо перед вправами з гантелями або штангою.

Захисна губка

Захисна губка

Фіксатор для ніг вкритий товстою і міцною губкою, яка захищає ноги під час силових вправ. Губка виготовлена з швидковисихаючої піни. Матеріал має пористу структуру, що забезпечує стабільність і комфорт навіть під час інтенсивних тренувань.

Міцна конструкція

Міцна конструкція

Спинка і сидіння складаються з декількох шарів: дошки, що забезпечує стійкість конструкції, щільного поролону для комфорту під час вправ, і приємної на дотик оббивки з ефектом натуральної шкіри. Основою служить міцна і довговічна конструкція. Сталеві профілі і товсті пластини з'єднують окремі елементи лавки та забезпечують стійкість і довговічність обладнання. Завдяки високій якості виконання, тренування на лавці безпечні і приємні.

Багатоступеневе регулювання

Багатоступеневе регулювання

Конструкція лавки 2030HB дозволяє регулювати її в залежності від типу виконуваних вправ, що робить її надзвичайно зручною. Спинка регулюється на 6-ти рівнях - її можна розкладати повністю горизонтально, а також з від'ємним нахилом. Сидіння регулюється на 3-х рівнях. Кожен з варіантів налаштування лавки дозволяє опрацьовувати різні групи м'язів. Завдяки цьому ви відчуєте себе як в професійному тренажерному залі, не виходячи з дому!

Легке складання

Легке складання

Перевага цієї лавки в тому, що її можна скласти, тому ви можете легко зберігати її між тренуваннями, наприклад, під ліжком.

Приклади вправ:
Жим еспандера або штанги лежачи на горизонтальній лаві.
У цій вправі задіяні: великий грудний м'яз, малий грудний м'яз, триголовий м'яз плеча, передній дельтовидний м'яз і зубчастий передній м'яз.
Жим еспандерів на похилій лавці (нахил спинки в межах 45-60 градусів).
Ця вправа в першу чергу впливає на грудний м'яз, в основному його ключичну частину, передню частину дельтоподібного м'яза, триголовий м'яз плеча, передній зубчастий м'яз і малий грудний м'яз.
Жим штанги лежачи на лавці з від'ємним кутом нахилу.
Ця вправа задіює грудний м'яз, в основному його нижню і парастернальну частини, триголовий м'яз плеча і передню частину дельтоподібного м'яза.
Нахил тулуба вперед з положення лежачи на спині.
Можливість регулювання фіксатора для стоп і колін дозволяє з комфортом виконувати класичні вправи на прес. При цьому активується прямий м'яз живота. При від'ємному куті нахилу лавки м'язи живота працюють ще інтенсивніше. При додаванні скручування тулуба в останню фазу руху, ми також залучаємо косий м'яз живота.
Розведення рук з еспандерами або гантелями на горизонтальній лавці.
Ця вправа задіює в основному грудні м'язи. При широкому розведенні рук, сильно розтягується м'яз, що впливає на, так зване, розкриття грудей, тобто покращує поставу тіла.
* Якщо у вас вдома немає відповідної ваги, еспандери допоможуть вам збільшити навантаження! Все, що вам потрібно зробити, це з'єднати еспандери з гантелями.
Лавка HS-2030 HB також ідеально підходить для тренування м'язів спини і плечей.
Гребля з еспандером або гантелями, стоячи на колінах на горизонтальній лаві.
Ця вправа в першу чергу тренує найширший м'яз спини, великий круглий м'яз, дельтоподібний м'яз (його задню частину), ромбоподібний м'яз і квадрицепс. А крім того, двоголовий м'яз плеча, брахіаліс і косі м'язи живота.
* Якщо у вас вдома немає відповідної ваги, еспандери допоможуть вам збільшити навантаження! Все, що вам потрібно зробити, це з'єднати еспандери з гантелями.
Підйом рук з еспандером або гантелями лежачи на лавці.
У цій вправі ми в основному навантажуємо плечові м'язи (передній дельтоподібний м'яз) і верхні м'язи спини (трапецієподібний м'яз).
Згинання передпліччя з еспандером, сидячи на лавці.
Спинка лавки встановлюється під кутом 90 градусів або під невеликим тупим кутом. Ця вправа задіює насамперед двоголовий м'яз, а також плечові і променеві м'язи.

Більше Менше

Характеристики

Тип Лавка тренувальна
Гарантія, міс 24
Країна реєстрації бренду Німеччина
Вага, кг 13,5
Максимальне навантаження, кг 150
Клас Домашні
Конструкція Підлогові, Регульовані
Призначення Багатофункційні
Вид Лави
Тип навантаження На вільних вагах
Відгуків (6)
Середня оцінка: 5/5
Написати відгук
Володимир Відправили на наступний день після оплати, посилку одержав зранку. Збирається за хвилину-дві, довше розпаковував. Комплект повний, місця багато не займає як в складеному, так і розкладеному вигляді, схоже аж надто компактна , і хотілося б трохи довшу лаву, але можливо це такі стандарти для домашніх лавок. Борис Долго выбирал между двумя лавками, но остановился на этой и не прогадал, очень рад Коля Класная скамья, спасибо! Друг посмотрел и тоже собирается заказать такую! Олег Быстро доставили, пересылка недорого, думал что дороже, собрал без сложностей, все отлично, спасибо! Леся Мала трохи пригоду, при отриманні виявився некомплект, не було 1 еспандера, добре що вчасно помітила, еспандер дослали на наступний день. Вдячна за розуміння! Александр Обратил внимание на эту новинку и не прогадал, очень функциональна, занимает мало места и при этом удобна и практична!
Інші товари в категорії