Hop-Sport В наявності

Лава для гіперекстензії HS-1016 Червоний, Чорний

Переглянути відгуки
4 298 ₴
Купити
Кредит 0%
youtube video 1 Лавка для гіперекстензії Hop-Sport HS-1016

Опис

Характеристики

Відгуків (6)

Лавка HS-1016 - це чудове домашнє обладнання, яке дозволить Вам проводити інтенсивні тренування. Лавка для гіперекстензії характеризується дуже стабільною конструкцією, високою якістю матеріалів та точним виконанням. Римська лавка призначена для тренування живота, спини та косих м'язів. Бічні ручки дозволяють робити відтискання. Регульована конструкція дає можливість підлаштувати опору для ніг відповідно до зросту і потреб користувача, а м'яка перфорована оббивка забезпечує зручність та комфорт під час кожного тренування. До того ж, завдяки зручному механізму складання, лавка для гіперекстензії не займатиме простір у кімнаті після занять.

Основні характеристики:

 • розміри лавки: 99 x 70см (Д х Ш)
 • розміри подушки: 28 x 45 x 4,5см
 • регульована висота 94 - 110см
 • розміри у складеному вигляді: 115x34x70см
 • 2 рівня регулювання опор для ніг
 • кут нахилу 45 градусів
 • профілі: 50 х 50 мм
 • максимальне навантаження на лаву 120 кг
 • вага лави: 10 кг
 • складна конструкція
 • для домашнього використання
 • гарантія 24 місяці
Швидка збірка

Швидка збірка

Домашні тренажери повинні бути функціональними та займати якнайменше місця. Лава HS-1016 має систему швидкого складання - достатньо відкрутити штифт, розташований у задньому профілі, та скласти задню опору. Завдяки цьому після тренування можна швидко скласти лаву та сховати у зручному місці.

Бічні рукоятки для віджимань

Бічні рукоятки для віджимань

Лава оснащена бічними ручками для віджимань, розташованими на висоті опори. Віджимання дозволять вам накачати м'язи спини. Завдяки цьому ви зробите ваші тренування ефективнішими.

Регулювання опори для стегна

Регулювання опори для стегна

Перевагою цієї моделі є можливість п'ятиступінчастого регулювання висоти опори для стегна. Це дозволяє адаптувати лаву відповідно до індивідуальних потреб. Потрібне положення фіксується за допомогою замка та ручки, тому ви можете бути впевнені, що спинка не змінить свого положення під час тренування.

Регулювання фіксатора для ніг

Регулювання фіксатора для ніг

Лава 1016 має фіксатор для ніг. Використовується для блокування литок, його висоту можна регулювати на двох рівнях. Крім того, фіксатор має 3-ступінчасте регулювання по висоті. Це дуже важливий елемент тренувальної лави, він забезпечує безпечне та стійке положення під час тренування та підтримку під час вправ. Багатоступінчасте регулювання дозволяє тренуватися людям різного росту.

Захисні губки

Захисні губки

Фіксатор для ніг покритий товстою та міцною захисною губкою. Цей елемент ефективно захищає чутливі гомілки під час силових вправ. Захисна губка виготовлена з неопрену, має пористу структуру, швидко сохне та проста у догляді. Забезпечує стабільність та комфорт під час тренування. Є можливість регулювати розташування губок на двох рівнях.

Переріз спинки

Переріз спинки

Спинка цієї лавки зроблена з кількох шарів - дошки, товстого та м'якого поролону, що дає комфорт під час вправ, та оббивки з ефектом шкіри. Така конструкція забезпечує належну підтримку, максимальну зручність та комфорт тренувань.

Ефективне тренування

Ефективне тренування

За допомогою лави для гіперекстензії HS-1016 ви чудово зможете пропрацювати м'язи живота (включаючи косі та поперечні), а також м'язи сідниць, ніг та спини.

Інші товари в категорії Показати ще
Інші клієнти також купили
З нашого блогу Показати ще
Що подарувати на 14 лютого
Що подарувати на 14 лютого
Фітнес гантелі: вправи та поради від тренера
Фітнес гантелі: вправи та поради від тренера
Лавка для жиму: секрети правильного вибору
Лавка для жиму: секрети правильного вибору
Турнік та бруси: що обрати для домашніх тренувань
Турнік та бруси: що обрати для домашніх тренувань
Як обрати степпер для домашніх тренувань
Як обрати степпер для домашніх тренувань
Як вибрати орбітрек- еліптичний тренажер
Як вибрати орбітрек- еліптичний тренажер
Hop-Sport Besport Elitum TREX Sport Di Volio