Hop-Sport В наявності

Велотренажер електромагнітний + мат HS-100H Solid iConsole+ Чорний

Переглянути відгуки
28 228 ₴ Заощаджуєте 430 ₴
27 798 ₴
Купити
Кредит 0%
youtube video 1 Велотренажер HS-100H Solid iConsole+ мат чорний
youtube video 2 Велотренажер HS-100H Solid iConsole+ мат чорний

Опис

Характеристики

Відгуків (9)

Напівпрофесійний велотренажер Hop-Sport HS-100H - це чудовий вибір як для людей, котрі займаються рекреаційним спортом, так і для охочих зміцнити м'язи й схуднути. Завдяки простій зміцненій конструкції та інтуїтивно зрозумілому дисплею він може стати ідеальним першим тренажером для новачка, а неперевершена якість і розширений функціонал приємно здивують навіть досвідчених користувачів.
Армована сталева конструкція і нековзкі педалі з фіксувальними ремінцями гарантують безпеку під час кожного тренування. Зручне сидіння регулюється за вертикальною і горизонтальною осями, також змінюється висота керма, тому Ви зможете максимально комфортно підлаштувати параметри тренажера під свої потреби.
Електромагнітна система маховика вагою 14,5 кілограмів забезпечує плавний рух, навіть при перемиканні рівня навантаження, і що не менш важливо, працює майже безшумно. Заняття на велотренажері не створюють навантаження на коліна, тому є абсолютно безпечними для суглобів.
Для мотивації й моніторингу стану велотренажер обладнано дисплеєм, який показує найважливіші параметри руху: час тренування, пройдену дистанцію, калорії, швидкість, пульс, ват-контроль, H.R.C. тощо. Ви можете урізноманітнити заняття за допомогою 12 цільових програм тренування. Комп'ютер має 4 профілі користувача, які дозволяють налаштовувати параметри та зберігати дані тренувань усіх членів сім'ї.
На ручках керма встановлено чутливі сенсорні датчики пульсу. Обов'язково використовуйте їх, адже правильний ритм серцебиття є ключовим елементом, який прискорює досягнення мети тренувань. На скільки ефективно проходять Ваші заняття, можна перевірити за допомогою функції Body Fat, яка вимірює рівень жиру в організмі, або виконавши test recovery.
Окрім того, тренажер Hop-Sport HS-100H сумісний із додатком iConsole+, який розширює функціонал, зберігає і систематизує всі дані про тренування. Ви можете покласти телефон чи планшет на спеціальну підставку, з'єднатись по bluetooth з комп'ютером, задати маршрут у любій точці світу і "проїхати" по ньому в режимі перегляду вулиць.
Після завершення вправ Вам не потрібно хвилюватись, що кімната залишиться схожою на спортзал. Ви можете легко перемістити тренажер завдяки зручним транспортним колесам. Тож годі шукати відмовки та виправдання. Купіть велотренажер Hop-Sport HS-100H і почніть змінювати життя на краще вже сьогодні!

Основні характеристики:

Основні характеристики:

 • модель: HS-100H Solid
 • вага тренажера: 38 кг
 • система навантаження: електромагнітна
 • вага системи маховика: 14,5 кг
 • наявність роликів для транспортування
 • можливість регулювання сидіння вертикально та горизонтально
 • висота сидіння: макс 105,5см / мін 88см
 • розміри сидіння: ширина 28 / глибина 32 / товщина 8,5см
 • відстань сидіння від педалей: 73см
 • відстань між сидінням та рульовою колоною: 32-39см
 • діаметр рульової колони: 43см
 • розміри тренажера: висота 144,5 / ширина 52 / довжина 115
 • габарити коробки: висота 81,5 / ширина 28,5 / довжина 148
 • регулювання навантаження: плавне електромагнітне чи кероване додатком iConsole +
 • максимальна вага користувача: 150 кг
 • підключення до мережі: 230 V, довжина кабелю - 150см
 • антиковзкі педалі з застібками шириною 12см
 • наявність регульованих ніжок
 • 12 тренувальних програм + оцінка відсотка жиру в організмі, включаючи ручну програму, орієнтовану на час, калорії, відстань, частоту пульсу
 • показання комп'ютера: час тренування, пройдена відстань, калорії, швидкість, пульс, Watt-контроль, H.R.C., Body Fat, функція Recovery, наявність Bluetooth 4.0, 4 профілі користувача
 • мінімум - 73см (коли педаль знаходиться у крайньому нижньому положенні), 40см (коли педаль знаходиться у крайньому верхньому положенні);
 • максимум - 92см (коли педаль знаходиться у крайньому нижньому положенні), 59см (коли педаль знаходиться у крайньому верхньому положенні)
 • гарантія: 24 місяці
Тренувальний комп'ютер з Bluetooth 4.0

Тренувальний комп'ютер з Bluetooth 4.0

Комп'ютер на велотренажері Solid містить 12 основних тренувальних програм, ручну програму, 4 програми HRC для контролю частоти пульсу і програму WATT. Крім того, наявність функцій Recovery і Body Fat дозволить вам перевірити ефективність роботи свого тіла і виміряти відсоток жиру в організмі. Вбудована підставка під гаджети, наявність USB-роз'єму і можливість підключення по Bluetooth 4.0 забезпечують користувачу комфортне використання свого мобільного пристрою, підключеного до спеціального тренувального додатка iConsole +, під час занять на велотренажері. Крім того, комп'ютер надає можливість вимірювати пульс - за допомогою бездротового телеметричного пояса HS-P095PR, сумісного з тренажером. Зазначимо, що пояс в комплект не входить, його можна купити окремо.

Регульоване сидіння

Регульоване сидіння

Комфорт під час тренування - один із ключових критеріїв вашого успіху! Завдяки наявності системи регулювання висоти сидіння велотренажер HS-100H Solid ідеально підходить людям будь-якого зросту. Сидіння можна відрегулювати під свої фізичні параметри як горизонтально, так і вертикально, а його ергономічна форма гарантує користувачу комфорт під час кожного заняття.

Мат-амортизатор

Мат-амортизатор

Наявність спеціального захисного мату під тренажером забезпечує якісну звукоізоляцію і нівелювання вібрацій від роботи пристрою під час кожного заняття. Завдяки своїй нековзкій нижній частині мат захищає не тільки обладнання від можливого ковзання навіть під час найінтенсивніших тренувань, але й підлогу від будь-яких механічних пошкоджень і бруду. Також мат дуже зручний в зберіганні - просто згорніть його після тренування та сховайте разом із тренажером.

Транспортувальні ролики

Транспортувальні ролики

Велотренажер Solid оснащений спеціальними транспортувальними роликами, вбудованим в передній стабілізатор, завдяки яким ви можете легко перемістити пристрій у будь-яке зручне місце.

Сенсорні датчики пульсу

Сенсорні датчики пульсу

За допомогою сенсорних датчиків, розташованих на ручках керма, ви можете контролювати частоту свого пульсу під час кожного тренування. Для цього просто візьміться руками за кермо і вже через кілька секунд ви побачите результат вимірювання на дисплеї. Пам'ятайте, що оптимальна частота пульсу - одна з необхідних умов для успішного заняття.

Телеметричний пояс

Телеметричний пояс

Крім того, комп'ютер дозволяє вимірювати пульс за допомогою бездротового телеметричного пояса, сумісного з велотренажером (пояс в комплект не входить, купується окремо)

Регульовані ніжки

Регульовані ніжки

Тренажер оснащений регульованими ніжками, розміщеними на задньому стабілізаторі, які дозволяють обладнанню зберігати стійкість навіть на нерівній поверхні. Завдяки цій можливості точкового вирівнювання пристрою ви можете бути впевнені в комфорті і безпеці своїх тренувань.

Система магнітного опору

Система магнітного опору

Велотренажер Host використовує систему магнітного опору вагою 7 кг. Вправи на велотренажері чудово імітують катання на класичному велосипеді, причому робити це можна незалежно від погоди. Система маховика робить пристрій дуже тихим.

Нековзні педалі з фіксуючими ременями

Нековзні педалі з фіксуючими ременями

Безпека під час тренувань важлива! Коли ви тренуєтеся на цьому велотренажері, вам не потрібно турбуватися про те, що ваші ноги зісковзнуть з педалей. Вони покриті нековзким матеріалом і оснащені фіксуючими ременями - як би інтенсивно ви не тренувалися, ваші ноги залишаться на місці.
Інші товари в категорії Показати ще
Інші клієнти також купили
З нашого блогу Показати ще
Що подарувати на 14 лютого
Що подарувати на 14 лютого
Фітнес гантелі: вправи та поради від тренера
Фітнес гантелі: вправи та поради від тренера
Лавка для жиму: секрети правильного вибору
Лавка для жиму: секрети правильного вибору
Турнік та бруси: що обрати для домашніх тренувань
Турнік та бруси: що обрати для домашніх тренувань
Як обрати степпер для домашніх тренувань
Як обрати степпер для домашніх тренувань
Як вибрати орбітрек- еліптичний тренажер
Як вибрати орбітрек- еліптичний тренажер
Hop-Sport Besport Elitum TREX Sport Di Volio