Hop-Sport В наявності

Велотренажер електромагнітний + мат HS-100H Solid iConsole+ Сірий

Переглянути відгуки
31 728 ₴ Заощаджуєте 4 840 ₴
26 888 ₴
3 дні
до завершення акції
Купити
Кредит 0%
youtube video 1 Велотренажер HS-100H Solid iConsole+ мат сірий
youtube video 2 Велотренажер HS-100H Solid iConsole+ мат сірий

Опис

Характеристики

Відгуків (10)

Електромагнітний велотренажер HS-100H Solid зробить ваші домашні фітнес-тренування приємними та, водночас, ефективними. Тренажер поставляється з амортизуючим килимком, який забезпечує стабільність під час тренування. Система магнітного опору вагою 14,5 кг робить пристрій плавним та безшумним, а нековзні педалі та стабілізуючі ніжки підвищують рівень безпеки під час тренування. Іншими перевагами цієї моделі є тренувальний комп'ютер з РК-дисплеєм та Bluetooth 4.0, зручне сидіння, що регулюється, і сенсорні датчики, що дозволяють швидко вимірювати пульс. Максимальна вага для цієї моделі становить 150 кг.

Основні характеристики:

Основні характеристики:

 • модель: HS-100H Solid
 • вага тренажера: 38 кг
 • система навантаження: електромагнітна
 • вага системи маховика: 14,5 кг
 • наявність роликів для транспортування
 • можливість регулювання сидіння вертикально та горизонтально
 • висота сидіння: макс 105,5см / мін 88см
 • розміри сидіння: ширина 28 / глибина 32 / товщина 8,5см
 • відстань сидіння від педалей: 73см
 • відстань між сидінням та рульовою колоною: 32-39см
 • діаметр рульової колони: 43см
 • розміри тренажера: висота 144,5 / ширина 52 / довжина 115
 • габарити коробки: висота 81,5 / ширина 28,5 / довжина 148
 • регулювання навантаження: плавне електромагнітне чи кероване додатком iConsole +
 • максимальна вага користувача: 150 кг
 • підключення до мережі: 230 V, довжина кабелю - 150см
 • антиковзкі педалі з застібками шириною 12см
 • наявність регульованих ніжок
 • 12 тренувальних програм + оцінка відсотка жиру в організмі, включаючи ручну програму, орієнтовану на час, калорії, відстань, частоту пульсу
 • показання комп'ютера: час тренування, пройдена відстань, калорії, швидкість, пульс, Watt-контроль, H.R.C., Body Fat, функція Recovery, наявність Bluetooth 4.0, 4 профілі користувача
 • мінімум - 73см (коли педаль знаходиться у крайньому нижньому положенні), 40см (коли педаль знаходиться у крайньому верхньому положенні);
 • максимум - 92см (коли педаль знаходиться у крайньому нижньому положенні), 59см (коли педаль знаходиться у крайньому верхньому положенні)
 • гарантія: 24 місяці
Тренувальний комп'ютер з Bluetooth 4.0

Тренувальний комп'ютер з Bluetooth 4.0

Комп'ютер пропонує 12 певних програм навчання, ручну програму, 4 програми HRC, програми з контролем серцевого ритму і програму WATT. Крім того, завдяки функціям Recovery і Body Fat ви можете перевірити свою фізичну форму і виміряти жирові відкладення. Підставка під планшет, порт USB і з'єднання Bluetooth 4.0 означають, що під час тренувань на велосипеді ви можете зручно користуватися своїм мобільним пристроєм і спеціальним додатком для навчання iConsole +.

Регульоване сидіння

Регульоване сидіння

Комфорт під час вправ - це один з головних аспектів! На цій моделі можуть успішно тренуватися люди як з високим зростом, так і з низьким. Завдяки можливості точно відрегулювати сидіння по вертикалі і горизонталі, ви можете легко відрегулювати положення велосипеда відповідно до вашої позою. Ергономічна форма сидіння зробить тренування ще більш приємним і комфортним.

Транспортні ролики

Транспортні ролики

Після тренування вам не потрібно турбуватися про те, що ваш будинок все одно буде виглядати як тренажерний зал. Завдяки функціональним транспортним роликам, вбудованим в передній стабілізатор, ви можете легко переміщати обладнання в інше місце.

Сенсорні датчики пульсу

Сенсорні датчики пульсу

Перевірте свій пульс за допомогою чутливих сенсорних датчиків, встановлених в рукоятках керма! Все, що вам потрібно зробити, це покласти на них руки, щоб перевірити частоту серцевих скорочень, і результат буде відображений. Будь то спалювання жиру або тренування витривалості - оптимальна частота серцевих скорочень завжди допоможе вам досягти бажаних результатів більш ефективно.

Вирівнюючі ніжки

Вирівнюючі ніжки

Можливість точного вирівнювання обладнання за допомогою ніжок, встановлених в задньому стабілізаторі, дозволяє усунути будь-які проблеми з нерівною поверхнею. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що тренажер стійкий і ваші тренування будуть комфортними і безпечними.

Мат під тренажер

Мат під тренажер

У комплекті з тренажером ви отримуєте захисний килимок, який забезпечує звукоізоляцію під час тренування. Завдяки нековзкій губці знизу мат стабілізує поверхню для інтенсивних тренувань. Крім того, це допоможе вам захистити підлогу від подряпин і бруду. Після виконання вправ килимок можна легко згорнути і прибрати разом з обладнанням.

Телеметричний пояс

Телеметричний пояс

Крім того, комп'ютер дозволяє вимірювати пульс за допомогою бездротового телеметричного пояса, сумісного з велотренажером (пояс в комплект не входить, купується окремо)

Система магнітного опору

Система магнітного опору

Велотренажер Host використовує систему магнітного опору вагою 14,5 кг. Вправи на велотренажері чудово імітують катання на класичному велосипеді, причому робити це можна незалежно від погоди. Система маховика робить пристрій дуже тихим.

Нековзні педалі з фіксуючими ременями

Нековзні педалі з фіксуючими ременями

Безпека під час тренувань важлива! Коли ви тренуєтеся на цьому велотренажері, вам не потрібно турбуватися про те, що ваші ноги зісковзнуть з педалей. Вони покриті нековзким матеріалом і оснащені фіксуючими ременями - як би інтенсивно ви не тренувалися, ваші ноги залишаться на місці.
Інші товари в категорії Показати ще
Інші клієнти також купили
З нашого блогу Показати ще
Що подарувати на 14 лютого
Що подарувати на 14 лютого
Фітнес гантелі: вправи та поради від тренера
Фітнес гантелі: вправи та поради від тренера
Лавка для жиму: секрети правильного вибору
Лавка для жиму: секрети правильного вибору
Турнік та бруси: що обрати для домашніх тренувань
Турнік та бруси: що обрати для домашніх тренувань
Як обрати степпер для домашніх тренувань
Як обрати степпер для домашніх тренувань
Як вибрати орбітрек- еліптичний тренажер
Як вибрати орбітрек- еліптичний тренажер
Hop-Sport Besport Elitum TREX Sport Di Volio