Hop-Sport Не в наявності

Віброплатформа 3D + масажний килимок+ пульт + годинник HS-080VS Nexus Pro Чорний

Доставка згідно тарифів Нова Пошта
youtube video 1 Віброплатформа Hop-Sport 3D HS-080VS Nexus Pro+ масажний килимок+ пульт управління/годинник
youtube video 2 Віброплатформа Hop-Sport 3D HS-080VS Nexus Pro+ масажний килимок+ пульт управління/годинник

Опис

Основні характеристики:

 • модель: Nexus Pro HS-080VS
 • призначення - для домашнього використання
 • вага: 20,5 кг
 • тренувальний комп'ютер: швидкість(1-99), час(1-15 хв), калорії, функція сканування, програма тренування
 • додатково в комплекті: пульт, еспандери
 • довжина ручки еспандера: 7см
 • довжина еспандера в стані спокою - близько 80см
 • тренувальні програми: 5 спеціалізованих програм (P1-P5) і 3 призначених для користувача програми (H, L, HL)
 • регульовані ніжки
 • довжина кабеля: 150см
 • транспортний ролик
 • габарити платформи: 77 х 42см
 • рух вібраційної платформи: вгору-вниз, бічні рухи і 3D-рухи
 • амплітуда коливань: 10 мм
 • частота коливань: 600 об/хв (10 Гц)
 • номінальна потужність: 220 В, 200 Вт (2 двигуна)
 • максимальна вага користувача: 120 кг
 • габарити дисплея: 6 х 17см
 • висота від підлоги: 15,5см
 • розміри віброплити - 34,5 - 30см х 73см
 • розміри коробки: 84 x 46 x 24см
 • гарантія 24 місяці
Вібраційна платформа HS-080VS Nexus Pro + масажний килимок + пульт управління / годинник

Вібраційна платформа HS-080VS Nexus Pro + масажний килимок + пульт управління / годинник

3D вібраційна платформа HS-080VS Nexus Pro з масажною накладкою і пультом управління / годинником - це обладнання, призначене для занять фітнесом в домашніх умовах. Рекомендується для людей будь-якого віку, незалежно від рівня їх фізичної підготовки. Вправи на платформі 3D HS-080VS Nexus Pro допоможуть вам зміцнити м'язи всього тіла. Тренажер пропонує до 5 готових тренувальних програм, 3 ручні програми і широкий діапазон налаштувань швидкості. У комплект входять два розширювача для тренування верхньої частини тіла і пульт дистанційного керування. Крім того, ця модель оснащена накладкою для масажу ніг і другим пультом дистанційного керування у вигляді наручного годинника, завдяки чому управління пристроєм під час тренування стає ще більш зручним.

Лічильник - дисплей (+ пульт дистанційного керування)

Лічильник - дисплей (+ пульт дистанційного керування)

Модель Nexus Pro дозволяє вам зручно відстежувати хід ваших тренувань. Сенсорний екран з підсвічуванням показує обрану програму і параметри: час і швидкість. Завдяки функції SCAN параметри відображаються циклічно - це велике спрощення, тому що без зупинки вправи ви отримуєте повний контроль над тренуванням.

Бічні рухи (L)

Бічні рухи (L)

Бічні рухи (горизонтальні) відбуваються в призначеній для користувача програмі, позначеної буквою L. У програмі L ви можете встановити час тренування (від 1 до 20 хвилин) і швидкість (від 1 до 99 рівнів).

Рухи вверх-вниз (H)

Рухи вверх-вниз (H)

У моделі Nexus Pro в усіх програмах тренувань віброплита виконує коливальні рухи (вгору-вниз). Ви можете встановити швидкість рухів в призначеній для користувача програмі, в той час як в спеціалізованих програмах вона встановлюється автоматично.

3D руху (HL)

3D руху (HL)

Платформа також генерує тривимірні рухи, які полягають в поєднанні коливання плити (вгору-вниз) і горизонтальних (бічні рухи). 3D-рух відбуваються на виділених платформах і в одній користувальницької програмі, зазначеної символом HL.

Годинник-пульт

Годинник-пульт

Платформа Nexus Pro пропонує вам ще більший комфорт при управлінні тренуваннями. Одягніть на руку пульт у вигляді наручного годинника і подивіться, як це просто! Під час інтенсивних вправ на платформі вам більше не потрібно тягнутися до "традиційного" пульту дистанційного керування, щоб, наприклад, зупинити пристрій. Завдяки годинах найважливіші функції завжди під рукою - на вашому зап'ясті.

Масажна накладка

Масажна накладка

Завдяки масажному килимку, прикріпленому до цієї моделі, ви можете поєднати тренування на платформі з масажем ніг. Залежно від швидкості тренування масаж може надавати розслаблюючу або стимулюючу дію.

Транспортний ролик

Транспортний ролик

Після виконання вправ вам не потрібно турбуватися про те, що пристрій займає місце у вашій вітальні. Завдяки функціональним транспортному ролику, вбудованому в основу платформи, його легко перенести в інше місце.

Вирівнювання

Вирівнювання

Можливість точного вирівнювання пристрою за допомогою гумових ніжок, встановлених в основі платформи, дозволяє усунути можливі проблеми нерівностей підлоги. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що платформа стабільна і ваші тренування будуть комфортними і безпечними.

Еспандер

Еспандер

У комплекті з платформою Nexus Pro ви отримуєте два еспандера, завдяки яким ви розширите обсяг ваших вправ і тим самим збільшите кількість працюючих м'язів. Еспандери ідеально підходять для моделювання рук, грудей і спини. Еспандери не підключені до пристрою на постійній основі - якщо ви хочете їх використовувати, просто вставте їх в бічні ручки платформи Nexus Pro і почніть тренування!
Неслизька поверхня

Неслизька поверхня

Під час тренувань на платформі Nexus Pro вам не потрібно турбуватися про те, що ваші ноги ковзають по платформі під час тренування. Неслизьку поверхню забезпечить їм оптимальне зчеплення, тому ви зможете повністю зосередитися на виконуваних вправах.
Більше Менше

Характеристики

Тип Віброплатформа 3D + масажний килимок+ пульт + годинник
Гарантія, міс 24
Країна реєстрації бренду Німеччина
Колір Чорний
Вага, кг 20,5
Максимальне навантаження, кг 120
Клас Домашні
Джерело живлення Мережа
Ширина в робочому вигляді, см 42
Довжина в робочому вигляді, см 77
Матеріал ABS пластик, Пластик, Поліпропілен (PP)
Призначення Багатофункційні, Для м'язів грудей, Для м'язів ніг, Для м'язів плечей, Для м'язів преса, Для м'язів рук, Для м'язів сідниць, Для м'язів спини, Фітнес
Вид Вібромасажна платформа
Вид масажу Вібромасаж
Функції Таймер, Регулювання інтенсивності масажу
Вид масажера Вібромасажна платформа
Комплектація Віброплатформа, масажний килимок, пульт, годинник, еспандери
Відгуків (9)
Середня оцінка: 5/5
Написати відгук
Кирилл Интересный девайс. Жена очень просила. Пару раз попробовал, особо не понял Света А вы знали, что виброплатформа любимый тренажер Мадонны и Кайли Миноуг? и посмотрите в какой они форме. Эффект есть Эльвира Интенсивная нагрузка в короткие сроки, но очень много противопоказаний! Диана Растрясывает жирок, можно потратить каллории без особых усилий Марта По моим ощущениям процедура очень интенсивная. Больше 5 минут не занимаюсь Ольга Перед покупкой платформы обязательно проконсультируйтесь с врачом. Она не всем подходит. Свою пришлось подарить. Яна Мне занятия на виброплатформе заменяют сеанс массажа, чувствуется легкость и расслабленность Мирослав Сложно выбирать товар по интернету, по функциям они все похожи, оценить вживую нет возможности. Ориентировался на информацию от менеджеров. Пришло в помятой упаковке, но сама платформа целая. Советую обязательно осматривать на НП, чтоб не было неприятностей Вера Работой интернет магазина полностью довольна. Быстро связались, уточнили детали и отправили на следующий день. Менеджер толковый - о товаре знает все) Товар качественный. Однозначно рекомендую!
Інші товари в категорії