Hop-Sport Не в наявності

Орбітрек електромагнітний + мат HS-300C Sentinel Червоний, Чорний

Переглянути відгуки
Повідомте, коли з'явиться
youtube video 1 Орбітрек електромагнітний Hop-Sport HS-300C Sentinel з телеметричним поясом + мат під тренажер
youtube video 2 Орбітрек електромагнітний Hop-Sport HS-300C Sentinel з телеметричним поясом + мат під тренажер

Опис

Відгуків (7)

Характеристики

Основні характеристики:

 • Система навантаження: електромагнітна
 • Розміри: 207х68х178см (ДхШхВ)
 • Вага: 81 кг
 • Вага системи маховика: 30 кг
 • Рекомендований ріст користувача: 160-200см
 • Максимальна вага: 160 кг
 • Q-фактор: 20см
 • Підставка під пляшку
 • 12 тренувальних програм
 • Регулювання платформ: 3 рівні
 • Довжина кроку: 46см
 • Датчики пульсу
 • Електрична регуляція опору
 • Транспортні ролики
 • Тримач для планшета
 • Гарантія 24 місяці
 • Розмір коробки: 173х42х82см (ДхШхВ)

Додатково: Килимок-амортизатор, USB-роз'єм, Wi-Fi, регульовані ручки, вентилятор із регульованою системою вентиляції
Показання комп'ютера: час тренування, пройдена дистанція, калорії, швидкість, пульс, ват-контроль, H.R.C., Body Fat, функція Recovery.

Орбитрек електромагнітний Hop-Sport HS-300C Sentinel

Орбитрек електромагнітний Hop-Sport HS-300C Sentinel

Електромагнітний еліптичний крос-тренажер HS-300C Sentinel - це еліптичний тренажер для професійного та інтенсивного навчання. Він є частиною висококласного фітнес-обладнання Hop-Sport серії 300, розробленого для вимогливих користувачів. Перевагою цієї моделі є регулювання висоти ручок і платформ під ногами. Безперебійна робота обладнання забезпечується системою магнітного опору вагою 30 кг. Важка конструкція вагою 81 кг і регульовані ніжки роблять еліптичний крос-тренажер надзвичайно стійким. Інтуїтивно зрозумілий комп'ютер на базі системи Android дозволяє поєднувати вправи з розвагами. Слідкуйте за своїм прогресом, дивіться улюблені серіали під час тренувань, використовуйте популярні додатки - з HS-300C Sentinel Ваші тренування будуть приємні! Крім того, еліптичний крос-тренажер оснащений амортизуючим матом під обладнанням і телеметричних ременем, який дозволяє легко і точно вимірювати пульс.

Додаток iConsole + комп'ютер

Додаток iConsole + комп'ютер

Поєднуйте ефективні тренування з розвагами! Еліптичний крос-тренажер HS-300C Sentinel оснащений інтуїтивно зрозумілим комп'ютером iConsole + з сенсорним дисплеєм на базі системи Android, оснащеним Bluetooth 4.0, USB-портом і Wi-Fi. Вбудована підставка для мобільного пристрою дозволить вам зручно використовувати ваш смартфон або планшет. Комп'ютер надає широкий спектр навчальних функцій і програм, що дозволяють вам проводити різноманітні тренування і відстежувати свої результати на кожному рівні. Крім того, він пропонує доступ до популярних мобільних додатків і сайтів соціальних мереж.

Регульовані платформи

Регульовані платформи

Комфорт під час вправ - це один з найважливіших аспектів тренування! Ось чому електромагнітний еліптичний крос-тренажер HS-300C Sentinel оснащений широкими нековзними платформами для ніг. Завдяки їм ви можете бути впевнені, що ваші ноги не будуть ковзати, що дозволить вам повністю зосередитися на виконуваних вправах. Трирівнева горизонтальне регулювання платформ дозволить вам оптимально налаштувати їх відповідно до ваших потреб.

Регульовані ручки

Регульовані ручки

Завдяки 4-ступінчастому регулюванню висоти ручки, ви можете легко відрегулювати обладнання під свій зріст. Ви можете легко відрегулювати положення рукояток за допомогою ручки біля основи колон.

Вентилятор з регулюванням повітряного потоку

Вентилятор з регулюванням повітряного потоку

Забезпечте собі приємне, прохолодне дихання під час інтенсивних тренувань! Всі пристрої серії 300 оснащені вентилятором з 3-ступінчастим регулюванням потужності, який ви можете легко встановити на сенсорному екрані комп'ютера iConsole +.

Легко транспортується

Легко транспортується

Після тренування вам не потрібно турбуватися, що ваш будинок буде виглядати як тренажерний зал. Функціональні транспортувальні ролики, вбудовані в передньому стабілізаторі, забезпечують повну мобільність обладнання, а завдяки зручній ручці, розташованої в задньому стабілізаторі, ви можете легко переміщати еліптичний поперечний тренажер в інше місце.

Дистанційний пояс

Дистанційний пояс

Під час тренувань на еліптичному крос-тренажері HS-300C ви можете перевірити свій пульс не тільки за допомогою датчиків в рукоятках, але і за допомогою спеціального бездротового телеметричного ременя. Пояс пропонує більш точне вимірювання і набагато більш зручне використання - вам не потрібно постійно тримати ручки за датчики, ви можете зосередитися тільки на вправах. Просто надіньте ремінь на груди і почніть тренуватися. Результат вимірювання пульсу з'явиться на дисплеї тренувального комп'ютера. Дистанційний ремінь, сумісний з моделлю HS-300C Hop-Sport, стійкий до пилу і води відповідно до стандарту IP67. Крім того, його легко чистити - після тренування можна відстебнути приймач сигналу і вимити ремінь в м'якому миючому засобі.

Мат під тренажер

Мат під тренажер

У комплекті з еліптичним крос-тренажером ви отримуєте захисний килимок, який буде ефективний під час тренувань як вібропоглинаючий шар і забезпечує звукоізоляцію під час тренувань. Завдяки нековзкій губці знизу мат стабілізує підлогу для інтенсивних тренувань. Крім того, це допоможе вам захистити підлогу від подряпин і бруду. Після виконання вправ килимок можна легко згорнути і прибрати разом з обладнанням.

Інші товари в категорії Показати ще
Інші клієнти також купили
З нашого блогу Показати ще
Що подарувати на 14 лютого
Що подарувати на 14 лютого
Фітнес гантелі: вправи та поради від тренера
Фітнес гантелі: вправи та поради від тренера
Лавка для жиму: секрети правильного вибору
Лавка для жиму: секрети правильного вибору
Турнік та бруси: що обрати для домашніх тренувань
Турнік та бруси: що обрати для домашніх тренувань
Як обрати степпер для домашніх тренувань
Як обрати степпер для домашніх тренувань
Як вибрати орбітрек- еліптичний тренажер
Як вибрати орбітрек- еліптичний тренажер
Hop-Sport Besport Elitum TREX Sport Di Volio