Hop-Sport Не в наявності

Орбітрек електромагнітний HS-200C Trance iConsole+ LC Сріблястий, Чорний

Переглянути відгуки
Повідомте, коли з'явиться
youtube video 1 Орбітрек Hop-Sport HS-200C Trance iConsole+ LC
youtube video 2 Орбітрек Hop-Sport HS-200C Trance iConsole+ LC

Опис

Характеристики

Відгуків (0)

Представляємо Вам перлину модельного ряду еліптичних тренажерів Hop-Sport - орбітрек HS-200C Trance iConsole+. Це високоякісний напівпрофесійний тренажер для домашнього використання, який задовольнить потреби найвимогливіших користувачів, не залежно від їхнього віку чи фізичної підготовки. Орбітрек залучає до роботи всі основні групи м'язів та суміщає в собі функціональність степпера, бігової доріжки й велотренажера.
За своїми характеристиками HS-200C Trance не поступається обладнанню найкращих тренажерних залів. На сьогодні це орбітрек з найменшим Q-фактором (відстанню між педалями) - всього лиш 6см. Спеціально розроблені у співпраці з фізіотерапевтами та фітнес-тренерами педалі з можливістю регулювання кута нахилу знижують навантаження на щиколотки й коліна. Це допомагає зменшити напруження суглобів ніг, підвищує ефективність та комфорт тренувань. Водночас довжина кроку - 55 сантиметрів - буде комфортною навіть для дуже високих спортсменів.
Масивна 76-кілограмова конструкція, вирівнюючі ніжки та ролики на підшипниках забезпечують відчуття надійності й стійкості під час занять. Потужна система махового колеса вагою 26 кілограмів дозволяє проводити тренування будь-якого рівня інтенсивності. Велоергометр пропонує багато варіантів ефективних вправ на витривалість, серед іншого, різні програми, в тому числі 5 програм HRC (залежні від серцевого ритму, для його виміру є вбудовані датчики пульсу) і 32 регульовані рівні опору.
Під час тренувань на HS-200C Trance Вам не доведеться турбуватися про нудьгу. Орбітрек має вбудовану підставку для, Bluetooth, а також сумісний з додатком iConsole +. Додаток не тільки збирає всі необхідні дані тренування, також надає унікальний досвід завдяки Google мапі! Виберіть будь-яку точку на планеті та "пройдіть" по ній віртуально. Створіть свій профіль у додатку та діліться результатами в соціальних мережах. Програма зберігає Ваші результати, тому Ви маєте можливість відстежувати свої досягнення.
Не зважаючи на розміри і значну вагу, тренажер можна легко перемістити завдяки транспортним коліщатам. Орбітрек має елегантний сучасний дизайн, тому він стане справжньою окрасою Вашого мінізалу. Тож годі зволікати! Тренуйтесь на професійному обладнанні вдома разом з Hop-Sport.
Основні характеристики:

 • система навантаження: електромагнітна
 • вага системи маховика: 26 кг
 • габарити: 172 x 64 x 150см
 • вага тренажера: 76 кг
 • максимальна вага користувача: 150 кг
 • довжина кроку: 55см
 • синхронізація зі смартфоном/планшетом на Android та iOS через додаток iConsole+
 • 4 профілі користувачів
 • 32 рівні навантаження
 • 12 програм тренування
 • пульсозалежні програми
 • гарантія: 24 місяці

Показання комп'ютера: час тренування, пройдена дистанція, калорії, швидкість, пульс, ват-контроль, H.R.C., Body Fat, функція Recovery.

Інші товари в категорії Показати ще
Інші клієнти також купили
З нашого блогу Показати ще
Що подарувати на 14 лютого
Що подарувати на 14 лютого
Фітнес гантелі: вправи та поради від тренера
Фітнес гантелі: вправи та поради від тренера
Лавка для жиму: секрети правильного вибору
Лавка для жиму: секрети правильного вибору
Турнік та бруси: що обрати для домашніх тренувань
Турнік та бруси: що обрати для домашніх тренувань
Як обрати степпер для домашніх тренувань
Як обрати степпер для домашніх тренувань
Як вибрати орбітрек- еліптичний тренажер
Як вибрати орбітрек- еліптичний тренажер
Hop-Sport Besport Elitum TREX Sport Di Volio