Бігова доріжка HS-1400LB Bolt Чорний

32 730 грн 36 188 грн
Заощаджуєте 3 458 грн
4 дні
до завершення акції
Допомога ЗСУ 982 грн
Доставка згідно тарифів Нова Пошта Відвантаження протягом 24 годин
youtube video 1 Бігова доріжка Hop-Sport HS-1400LB Bolt
youtube video 2 Бігова доріжка Hop-Sport HS-1400LB Bolt

Опис

Тренуйтеся незалежно від погоди! Бігова доріжка Bolt HS-1400LB допоможе вам залишатися у формі. З сьогоднішнього дня погода не буде виправданням. Bolt - пропозиція для бігунів-початківців. Якщо ви шукаєте бігову доріжку для домашнього використання та регулярних тренувань, а також хочете заощадити місце у квартирі - подумайте про покупку цієї моделі. Швидкість, яку ви можете розвивати на цій біговій доріжці становить від 0,8 до 14,0 км/год. Максимальне навантаження - 130 кг.
Домашня бігова доріжка HS-1400LB оснащена тренувальним комп'ютером з РК-дисплеєм. Завдяки використанню Bluetooth ви можете підключити свій мобільний пристрій до бігової доріжки та використовувати, наприклад, мобільний додаток FitShow. Над дисплеєм є спеціальний зручний тримач для мобільного пристрою, а також тримач для пляшки з водою. Вбудований динамік і можливість підключення MP3 з улюбленою музикою зроблять ваші тренування приємнішими.

Основні характеристики:

 • Модель: HS-1400LB
 • Гарантія: 24 місяці
 • Двигун постійного струму 1.5 л.с.
 • Максимальне навантаження: 130 кг
 • Функції комп'ютера: встановлені програми; режим зворотного відліку (калорії, відстань, час); вимірювання частоти пульсу та жиру в організмі FAT; швидкий старт, швидке регулювання швидкості.
 • Передвстановлені програми: 12+ ручна програма, 3 програми HRC
 • Швидкість: 0,8-14 км/год
 • Розміри бігового полотна: 43x120 см
 • Розміри бігової доріжки у розкладеному вигляді: 153x74x119 см (ДхШхВ)
 • Розміри складеної бігової доріжки: 110x74x123 см (ДхШхВ)
 • Розміри коробки: 160x77x30 см
 • Вага пристрою: 54 кг
 • Вага пристрою з упаковкою: 62 кг
 • Ключ безпеки: так
 • USB: так
 • Bluetooth: так
 • MP3: так
 • Телеметричний пояс: так
Тренувальний комп'ютер

Тренувальний комп'ютер

Комп'ютер бігової доріжки Bolt має багато корисних функцій. Швидкий старт забезпечує легкий запуск та зупинку бігової доріжки. У ручному режимі бігова доріжка повільно зупиниться, коли ви виконаєте свій план тренування. У комп'ютері є 12 різних програм навчання - кожен знайде щось для себе. Крім того, ручна програма дозволяє створити 3 індивідуальні програми тренувань - ви можете зберегти їх та заощадити час для наступного тренування. Існують також 3 програми HRC на вибір, тобто програми з контролем частоти серцевих скорочень, вони дозволяють тренуватися у відповідних зонах частоти пульсу. Функція FAT дозволить вам виміряти рівень жиру в організмі, крім того є корисна функція вимірювання пульсу. Бігова доріжка має вбудований 5-дюймовий РК-дисплей із синім підсвічуванням. Завдяки йому ви можете відстежувати відстань (включаючи кількість кроків), час, швидкість, частоту серцевих скорочень під час тренування.

Мобільний додаток

Мобільний додаток

Безкоштовний мобільний додаток FitShow, сумісний з електричною біговою доріжкою Bolt, гарантує різноманітні тренування. Програма також дозволяє зберігати свій прогрес. За ходом тренування можна спостерігати на екрані планшета, смартфона чи телевізора. Ви можете заряджати планшет та телефон під час тренування завдяки USB-входу на дисплеї.

USB та MP3

USB та MP3

Завдяки USB-входу на панелі приладів бігової доріжки Bolt ви можете використовувати свій телефон і планшет під час тренування, не турбуючись про їх розрядку. У Bolt також є вхід для кабелю MP3.

Параметри

Параметри

Бігова доріжка оснащена двигуном постійного струму потужністю 1,5 к.с., що дозволяє розвивати швидкість 0,8-14 км/год. Тому це обладнання підходить як для бігунів-початківців, так і для людей, які хочуть займатися спортивним бігом. Бігова доріжка Bolt довговічна - максимальна вага користувача становить 130 кг.

Телеметричний пояс та сенсорні давачі

Телеметричний пояс та сенсорні давачі

З біговою доріжкою постачається телеметричний пояс, що дозволяє відстежувати пульс під час тренування. Це чудовий помічник для людей, які лише починають тренуватися у так званій зоні частоти пульсу. Пояс підключається до пристрою Bluetooth, результат вимірювання видно на дисплеї. Сенсорні датчики, що розташовані на ручках, працюють аналогічно. Щоб виміряти пульс, утримуйте руки на датчиках щонайменше 5 секунд, результат відобразиться на дисплеї.

Бігове полотно

Бігове полотно

Бігова стрічка Bolt шириною 43x120 см дозволяє тренуватися вільно і комфортно - ви можете з легкістю ходити або бігати на цій біговій доріжці.

Регулювання нахилу

Регулювання нахилу

Бігова доріжка має автоматичне регулювання нахилу полотна до 15 градусів. Кнопка знаходиться на панелі приладів. Це дозволить вам підібрати інтенсивність тренування відповідно до ваших можливостей і відчути себе так, ніби ви біжите вгору.

Ключ безпеки

Ключ безпеки

Якщо ви бажаєте швидко закінчити роботу бігової доріжки, просто вийміть так званий ключ безпеки. Бігова доріжка зупиниться, а результати вимірів обнуляться. Крім того, Bolt має режим сну - якщо ви не використовуєте бігову доріжку протягом 10 хвилин, вона призупинить свою роботу. Щоб знову включити доріжку, натисніть будь-яку кнопку.

Тримач планшета/телефону

Тримач планшета/телефону

По центру панелі приладів є спеціальний вузький тримач для мобільних пристроїв. Ваш телефон або планшет буде у безпеці під час тренування. Крім того, внизу є місце для пляшки з водою (не входить до комплекту) або для зберігання інших аксесуарів.
Ключі доступу

Ключі доступу

Кнопка START запускає пристрій, а кнопка STOP - зупиняє. Ви можете легко змінити програму тренувань за допомогою однієї із кнопок. А за допомогою іншої почнете відлік часу, спалених калорій чи пройденої відстані. Використовуйте кнопки "+" та "-", щоб змінити швидкість та встановити параметри тренування. Кнопка SPEED використовується для швидкого налаштування швидкості. А кнопка INCLINE для швидкої зміни кута нахилу.
Складана конструкція

Складана конструкція

Ви можете будь-якої миті скласти бігову доріжку Bolt у вертикальне положення і прибрати її з очей геть. Перед складанням переконайтеся, що ви витягли шнур живлення з розетки.
Змащення бігового полотна

Змащення бігового полотна

Правильний догляд за біговою стрічкою продовжить термін служби вашої бігової доріжки. Для обслуговування слід використовувати спеціальне безжирове мастило.
Більше Менше

Характеристики

Тип Бігова доріжка
Максимальна вага користувача 130 кг
Дисплей LCD
Показання дисплея Калорії, відстань, час, пульс
Розміри 153x74x119 см (ДхШхВ)
Вага 54 кг
Країна реєстрації бренду Німеччина
Гарантія 24 місяці
Додаткові характеристики Ключ безпеки, USB, Bluetooth, MP3
Вікова категорія Дорослі
Зміна кутів нахилу 0 ~ 15°
Колір Чорний
Конструкція Складні
Максимальна швидкість 14 км/год
Особливості Амортизація, Вимірювання пульсу, Компенсатори нерівності підлоги, Підставка для аксесуарів, Регулювання кута нахилу, Транспортувальні ролики, Тримач для пляшки
Потужність двигуна 1,5 к.с.
Призначення Домашні
Програми 12
Регулювання кута нахилу Механічна
Розмір бігового полотна 120x43 см
Система амортизації Є
Відгуків (6)
Середня оцінка: 5/5
Написати відгук
Ярина Дякую за знижку) Дівчатка ввічливі і проконсультують. Я довольга. Дякую. Рекомендую Изабелла Качество понравилось, дорожка прочная, устойчивая покупала для тренировок дома, довольна покупкой и сервисом. Рекомендую Povelitel@ покупал другу на подарок,не подошла,хотел тренажер)Вернул обратно заменили на тренажер.Спасибо магазину Вечеслав Вага моя 95 кг,дорожку вибирав для дому,потрібно займатись.Як на мене трошки малувата,коли біжу трясеться вся,побачим чи не розвалиться Вітя дорожка как дорожка,бегаю все нормально Олена Григорівна Дуже задоволена покупкою,вибирали між двома варіантами,менеджери порадили цю.Доставка безкоштовна,майстер зібрав.Зали закриті,тому бігаю з задоволенням вдома.Дякую за рекомендації
Інші товари в категорії