Hop-Sport Не в наявності

Бігова доріжка HS-2500LB Aspire Чорний

Переглянути відгуки
Повідомте, коли з'явиться
youtube video 1 Бігова доріжка Hop-Sport HS-2500LB Aspire
youtube video 2 Бігова доріжка Hop-Sport HS-2500LB Aspire

Опис

Характеристики

Відгуків (7)

Тренуйтеся незалежно від погодних умов на вулиці! Бігова доріжка Aspire HS-2500LB підтримає вас у формі, не виходячи з дому. Aspire - це бігова доріжка з потужністю двигуна 3,0 к. с., Тому ви можете бігати з максимальною швидкістю 18 км / год. Біговий пояс 50/125см дозволяє проводити інтенсивні тренування в комфортних домашніх умовах. Під час тренувань скористайтеся біговою доріжкою Aspire. 15 навчальних програм та програма HRC дозволять вам пристосувати тип навчання до ваших індивідуальних потреб. Хочете урізноманітнити тренування? Скористайтеся можливостями, які пропонують нахил бігового полотна до 15%. Шукаєте мотивацію для занять спортом? Вас напевно зацікавить безкоштовний мобільний додаток FITSHOW, де ви зможете зберегти свій прогрес або спробувати навчання, запропоноване однією з програм у додатку. Разом із біговою доріжкою ми пропонуємо вам телеметричний ремінь, який, поклавши на груди, дозволить вам відстежувати пульс. Дані з'являться на дисплеї навчального комп'ютера. Після тренування ви можете легко скласти бігову доріжку, а завдяки використовуваним транспортним роликам ви зможете перенести її у зручне місце.

Основні характеристики:

 • Тип: електрична
 • Номінальна потужність двигуна: 3,0 к.с.
 • Швидкість мін./макс: 1-18 км/год
 • Макс. вага користувача: 150 кг
 • Розмір бігового полотна: 125х50см
 • Габарити в розкладеному стані: 156х88,4х117,9см
 • Габарити в складеному стані: 32,3х88,4х176,9см
 • Розміри коробки: 185x40x100см
 • Вага: 56 кг
 • USB вхід
 • Bluetooth
 • Навчальні програми: 15
 • Напруга: 220 В
 • Автоматичне регулювання нахилу: 15 градусів
 • Транспортні ролики
 • Гарантія 24 місяці
Параметри бігової доріжки

Параметри бігової доріжки

Aspire оснащена сучасним двигуном потужністю 3 к. С. Як результат, бігова доріжка дуже міцна і дозволяє проводити інтенсивні тренування зі швидкістю 18 км / год. Максимальне навантаження для бігової доріжки - 150 кг.

Бігове полотно

Бігове полотно

Бігове полотно доріжки Aspire розміром 50/125см гарантує користувачу комфортні та безпечні тренування. Конструкція полотна виконана з 5 шарів, що забезпечує спортсмену хороше зчеплення та стабілізацію під час бігу.

Амортизація

Амортизація

Бігова доріжка оснащена внутрішньою системою амортизації, яка захищає від травм - гумові пружини розташовані під біговим полотном, а також у ніжках бігової доріжки.

Нахил бігового полотна

Нахил бігового полотна

Вам потрібне більш інтенсивне навантаження? Бігова доріжка має опцію INCLINE - за допомогою кнопки на робочому столі ви можете автоматично змінювати настройки нахилу бігового полотна в діапазоні 0-15 градусів.

Вимірювання пульсу

Вимірювання пульсу

Телеметричний пояс Polar®, що входить до складу бігової доріжки Aspire, дозволяє контролювати частоту пульсу, не тримаючись руками за ручки. Відчуйте свободу руху!

Додаток для гаджетів

Додаток для гаджетів

Щоб урізноманітнити домашні тренування, використовуйте мобільний додаток FitShow, сумісний із біговою доріжкою Aspire. Додаток безкоштовний, доступний для Android та IOS. Він включає навчальні програми, також FitShow дозволяє зберегти ваш прогрес. Хід тренування можна бачити на екрані планшета, смартфона або телевізора.

Дисплей

Дисплей

Великий, зручний для читання та зручний у використанні дисплей - безсумнівна перевага бігової доріжки Aspire. Видимий лічильник допомагає вам відстежувати прогрес у навчанні. Можливість підключення телефону або планшета через USB або Bluetooth® дозволяє використовувати програму FitShow.

USB-роз'єм

USB-роз'єм

USB-роз'єм знаходиться на робочій панелі бігової доріжки. Ви можете комфортно розмовляти по телефону або дивитися серіали на своєму планшеті, не турбуючись про брак заряду свого девайсу.

Технічне обслуговування

Технічне обслуговування

Бігова доріжка Aspire має систему розподілу змащувальної рідини. Ви можете регулярно змащувати бігове полотно, оскільки в комплект тренажера входить спеціальний рідина для змащування.
Складна конструкція

Складна конструкція

Вже завершили тренування? Тоді ви можете швидко прибрати бігову доріжку з поля зору. Просто складіть її, встановіть горизонтально - у цьому випадку ви можете, наприклад, сховати її під ліжком, або поставити вертикально - вона залишиться в цьому положенні без проблем. Завдяки транспортним роликам ви можете легко перемістити доріжку в будь-яке місце.
Інші товари в категорії Показати ще
Інші клієнти також купили
З нашого блогу Показати ще
Що подарувати на 14 лютого
Що подарувати на 14 лютого
Фітнес гантелі: вправи та поради від тренера
Фітнес гантелі: вправи та поради від тренера
Лавка для жиму: секрети правильного вибору
Лавка для жиму: секрети правильного вибору
Турнік та бруси: що обрати для домашніх тренувань
Турнік та бруси: що обрати для домашніх тренувань
Як обрати степпер для домашніх тренувань
Як обрати степпер для домашніх тренувань
Як вибрати орбітрек- еліптичний тренажер
Як вибрати орбітрек- еліптичний тренажер
Hop-Sport Besport Elitum TREX Sport Di Volio