Дорослі HS-1015K Графіт

9 584 грн 10 088 грн
Заощаджуєте 504 грн
4 дні
до завершення акції
Допомога ЗСУ 480 грн
Доставка згідно тарифів Нова Пошта Відвантаження протягом 24 годин
youtube video 1 Стаціонарний турнік з регулюванням Hop-Sport HS-1015K
youtube video 2 Стаціонарний турнік з регулюванням Hop-Sport HS-1015K

Опис

Стаціонарний турнік з регулюванням Hop-Sport HS-1015K - якісне спортивне обладнання, за допомогою якого ви чудово зможете пропрацювати мускулатуру преса, верхнього плечового пояса, рук і спини. Це пристрій ідеально підходить для продуктивних тренувань вдома, оскільки дозволяє виконувати різноманітні вправи (наприклад, підтягування, глибокі віджимання). Основна перевага цього турніка полягає в наявності можливості регулювання висоти основної планки. Максимальне навантаження, яке здатний витримати пристрій, становить 200 кг. Зазначимо, що в базову комплектацію входить набір інструментів для самостійного збирання.

Основні характеристики:

 • Для домашнього використання
 • Для самостійної збірки
 • Габарити: 252х121х102 см (ВхШхД)
 • Висота до поручня: 104 см
 • Висота упорів для віджимань: 16 см
 • Регулювання відстані між ручками: 56 - 73 (кожні 4,5) см
 • Вага: 28,5 кг
 • Макс. навантаження: 200 кг
 • Профілі: 40 х 40 мм
 • 5 рівнів регулювання висоти: 190 - 246 см (5 положень кожні 14 см)
 • Колір: графіт
 • Матеріал: сталь з порошковим покриттям
 • Гарантія: 24 місяці
Міцна конструкція

Міцна конструкція

Турнік HS-1015K здатний витримати максимальне навантаження до цілих 200 кг, завдяки чому він є ідеальним спортобладнанням як для серйозних силових тренувань, так і нескладної розминки. Пристрій має міцну сталеву конструкцію, виготовлену з якісних профілів 40 x 40 мм, яка гарантує користувачу високий рівень комфорту і безпеки під час кожного заняття. Всі елементи каркаса покриті спеціальною порошковою фарбою, завдяки якій продукт чудово справляється з механічними пошкодженнями.

Регулювання висоти

Регулювання висоти

Ви можете встановити перекладину на п'яти різних рівнях висоти: в діапазоні від 190 до 246 см. Відстань між окремими рівнями становить 14 см, завдяки чому ви можете налаштувати параметри обладнання під свої фізичні можливості.

Функціональні ручки

Функціональні ручки

Турнік HS-1015K обладнаний додатковими ручками, прикріпленими до основної перекладині, які ви легко можете використовувати як бруси для підтягувань або упори для віджимань. У разі потреби відстань між ручками можна регулювати в діапазоні 56-73 см.

Ергономічна конструкція

Ергономічна конструкція

Турнік моделі HS-1015K має міцну стійку конструкцію, яка гарантує користувачу комфортні і безпечні заняття. Також ви можете прикріпити обладнання до підлоги, використовуючи для цього чотири отвори, розташовані в основі турніка.

Захисні ніжки

Захисні ніжки

Більше жодних зайвих переживань під час заняття. Стаціонарний турнік HS-1015K обладнаний спеціальними ніжками, які чудово захищають підлогу від можливих подряпин та інших механічних пошкоджень, пов'язаних з використанням пристрою. Також вони добре нівелюють будь-яке ковзання або переміщення турніка під час тренування.

Більше Менше

Характеристики

Тип Дорослі
Розміри 252x121x102 см
Країна реєстрації бренду Німеччина
Гарантія 24 місяці
Вид Турніки
Клас Домашні
Колір Графіт
Конструкція Підлогова
Максимальне навантаження 200 кг
Відгуків (0)
Середня оцінка: 0/5
Написати відгук
Інші товари в категорії