Стійки для штанги HS-1006L Чорний/червоний

5 388 грн 6 378 грн
Заощаджуєте 990 грн
Допомога ЗСУ 270 грн
Доставка згідно тарифів Нова Пошта Відвантаження протягом 24 годин
youtube video 1 Стійки для штанги Hop-Sport HS-1006L
youtube video 2 Стійки для штанги Hop-Sport HS-1006L

Опис

Ви займаєтеся силовими тренуваннями і потребуєте ефективного страхування під час вправ? Стійки для штанги HS-1006L від Hop-Sport дадуть можливість проводити професійні тренування у себе вдома. У стійок HS-1006L регулюється висота, ширина та висота страхувальних гачків. Можливість комплексного налаштування обладнання дозволяє відрегулювати його під індивідуальні потреби та зосередитися на вправах, не турбуючись про безпеку. Стійки дозволяють виконувати різноманітні вправи, у тому числі жим лежачи та присідання. Використання страхувального механізму означає, що вправи зі штангою можна виконувати самостійно, без допомоги іншої людини або тренера.
Якщо ви вирішите купити модель HS-1006L, ви отримаєте набір інструментів для самостійного збирання. У вас буде все, що потрібно, щоб максимально швидко зібрати стійку та використовувати її у домашньому спортзалі.
Основні характеристики:

 • Виробник: Hop-Sport
 • Модель: HS-1006L
 • Гарантія: 24 місяці
 • Розміри коробки: 97 x 63 x 12 см
 • Вага брутто: 18,5 кг
 • Конструкція: сталь з порошковим покриттям
 • Максимальні розміри: 111 x 66 x 164 см (Д x Ш x В)
 • Регульована висота: 99-164 см (15 рівнів)
 • Регульована ширина: 85,5-111 см (6 рівнів)
 • Розміри страхувальних гачків: 17 x 3,5 см (Д x Ш)
 • Стрижні для дисків: довжина 20 см, діаметр 25 мм
 • Основний профіль: 50 х 50 мм
Міцна конструкція

Міцна конструкція

Стійки HS-1006L дуже міцні. Потужні сталеві профілі з перерізом 50х50 мм і товсті пластини, що з'єднують окремі елементи, забезпечують стійкість обладнання. Стійки витримують навантаження до 250 кг. Використання техніки порошкового фарбування гарантує якісне покриття металевих поверхонь, підвищує стійкість до механічних пошкоджень та послаблює вплив несприятливих факторів, таких як вологість. Конструкція та якість виготовлення стійок HS-1006L гарантують, що вони прослужать довгі роки. Тренуйтеся безпечно та комфортно разом з Hop-Sport!

Регулювання відстані між стійками

Регулювання відстані між стійками

Важливим критерієм вибору стійок є можливість регулювання відстані між ними. HS-1006L має 6-ступінчастий діапазон регулювання відстані від 85 до 111 см. Ви можете тренуватись з різними штангами, регулювати ширину для вправ на лаві або присідань зі штангою.

Регульована страховка

Регульована страховка

Стійки HS-1006L мають страхувальні гачки, що підвищують комфорт та захищеність тренувань. Завдяки їм ви зможете безпечно скинути штангу, коли не зможете зробити повний рух під час жиму лежачи. Висота страхувальних гаків може встановлюватися на різних рівнях і залежить від висоти установки самих стійок. Максимальне навантаження на гаки - 200 кг. Спеціальні гумові накладки на гачках поглинають та пригнічують небажані звуки під час опускання штанги.

Регулювання висоти стійок

Регулювання висоти стійок

Висота стійок може бути встановлена на 15 різних рівнях. Щоб змінити висоту, відкрутіть ручки, встановіть стійки на потрібну висоту і знову прикрутіть ручки. Завдяки регулюванню, стійки можна використовувати не тільки для жиму лежачи: зі штангою на максимальній висоті стійки можна використовувати, наприклад, для підтягування та зворотної греблі.

Стійка основа

Стійка основа

Стабільність обладнання дуже важлива у силових тренуваннях. Правильно підібрані розміри основи та її продумана конструкція - насамперед впливають на вашу безпеку. Стійки HS-1006L оснащені широкою основою та не зміщуються під час тренування.

Тримачі для дисків

Тримачі для дисків

У моделі HS-1006L на нижньому профілі ви знайдете два стрижні довжиною 20 см та діаметром 25 мм. Це стрижні, на які можна вдягнути вільні диски. Це дуже зручне рішення, яке до того ж підвищує стійкість стійок.

Більше Менше

Характеристики

Тип Стійки для штанги
Вага 18,5 кг
Країна реєстрації бренду Німеччина
Гарантія 24 місяці
Клас Домашні
Колір Чорний/червоний
Матеріал Сталь із порошковим покриттям
Розмір 111 x 66 x 164 см
Відгуків (0)
Середня оцінка: 0/5
Написати відгук
Інші товари в категорії