Стійки для штанги HS-1005L Чорний/червоний

5 498 грн
Допомога ЗСУ 275 грн
Доставка згідно тарифів Нова Пошта Відвантаження протягом 24 годин
youtube video 1 Стійки для штанги Hop-Sport HS-1005L
youtube video 2 Стійки для штанги Hop-Sport HS-1005L

Опис

Стійки HS-1005L з регульованою висотою - універсальний інструмент для домашнього спортзалу. Завдяки стабільній конструкції вони допоможуть у ваших тренуваннях і гарантують безпеку підйому штанги.
У комплекті з моделлю HS-1005L, ви отримаєте набір інструментів для самостійної збірки - ключі розміром 13 і 17. Для складання стійок і використання їх в домашньому спортзалі більше нічого не потрібно.
Примітка - штанги і гирі, показані на фотографіях, не входять в комплект поставки.

Технічні дані:

  • Виробник: Hop-Sport
  • Модель: HS-1005L
  • Гарантія: 24 міс.
  • Вага брутто: 2 x 7 кг
  • Розміри основи: 50 x 41 см.
  • Конструкція: сталь з порошковим покриттям
  • Металеві профілі: 40x40 мм
  • Регульована висота: 87 см - 145 см
  • Навантаження: 250 кг
Виняткова довговічність

Виняткова довговічність

Стійки HS-1005L забезпечать вам необхідну надійність! Завдяки металевим профілям розміром 40x40 мм і міцним з'єднувальним елементам, конструкція здатна витримувати навантаження до 250 кг! А гумові накладки ефективно зменьшують шум при опусканні штанги. Займайтеся спортом безпечно з Hop-Sport!
Стійки пофарбовані порошковою технікою, що гарантує рівномірне покриття всієї поверхні обладнання і максимальну стійкість до зовнішнього впливу і іржі.

Регулювання висоти

Регулювання висоти

Система регулювання висоти дозволить вам налаштувати стійки відповідно до ваших поточних вимог до тренувань. У вашому розпорядженні семирівневий діапазон позицій - від 87 до 145 см. Вилки стійок HS-1005L мають спеціальні гумові прокладки, які зменшують шум і поглинають удар при опусканні штанги.

Стійка основа

Стійка основа

У вправах зі штангою головне - стабільність. Правильно підібрані розміри основи і продумана конструкція безпосередньо впливають на вашу безпеку. Стійки HS-1005L мають основу розміром 50 x 41 см, тому вони не рухаються під час тренування. Виріб оснащений пластиковими захисними ніжками, які ефективно захистять поверхню від подряпин і допоможуть запобігти ковзанню.

Стрижні для дисків

Стрижні для дисків

Стійки укомплектовані стрижнями довжиною 20 см і діаметром 25 мм, які забезпечать зручний доступ до дисків. Завдяки амортизуючим гумовим накладкам в основі стрижнів вам не потрібно турбуватися про шум і пошкодження дисків при їх опусканні.

Більше Менше

Характеристики

Тип Стійки для штанги
Вага 14
Країна реєстрації бренду Німеччина
Гарантія 24 місяці
Клас Домашні
Колір Чорний/червоний
Матеріал Сталь із порошковим покриттям
Відгуків (0)
Середня оцінка: 0/5
Написати відгук
Інші товари в категорії