Hop-Sport В наявності

Стійки для штанги HS-1007L Червоний, Чорний

Переглянути відгуки
6 588 ₴
Купити
Кредит 0%
youtube video 1 Стійки для штанги Hop-Sport HS-1007L
youtube video 2 Стійки для штанги Hop-Sport HS-1007L

Опис

Характеристики

Відгуків (0)

Стійки для штанги HS-1007L від Hop-Sport ідеально підходять для самостійних занять з великою вагою. Регулювання (стійок, тримачів для штанги і відстані між стійками) дає можливість відрегулювати обладнання відповідно до індивідуальних потреб. Страховка для штанги гарантує безпеку під час самостійних тренувань. Завдяки стійкам можна виконувати широкий спектр вправ: жим лежачи, присідання або тягу штанги під нахилом. Міцна і надійна конструкція стійок гарантує безпеку при навантаженнях до 400 кг.
У комплекті зі стійками ви отримаєте набір інструментів для самостійної збірки. Більше нічого не потрібно, щоб зібрати обладнання та якомога швидше використовувати його в домашньому спортзалі.

Основні характеристики:

 • Виробник: Hop-Sport
 • Модель: HS-1007L
 • Розміри коробки: 89 x 44 x 13см
 • Вага брутто: 18 кг
 • Конструкція: сталь з порошковим покриттям
 • Базовий профіль: 65 x 50 мм
 • Профіль основи: 45 x 45 мм
 • Максимально допустиме навантаження: 400 кг
 • Максимальна висота стійок: 90-130см
 • Висота до гачків для штанги: 80-120см
 • Регулювання стійок: 9 рівнів, кожні 5см
 • Регулювання страховки: 5 рівнів, 50,5-71,5см
 • Регулювання ширини: 10 кроків, 77 - 123см, кожні 5см
 • Розміри основи: 80 х 58см
 • Гарантія: 24 місяці
Регульовані тримачі для штанги

Регульовані тримачі для штанги

Стійки для штанги мають 9 рівнів регулювання висоти через кожні 5см. Завдяки цьому ви можете ідеально підлаштувати пристрій під свої індивідуальні потреби і вид вправ. Щоб змінити висоту стійок, просто відкрутіть ручки і встановіть їх на бажану висоту.

Регульована страховка

Регульована страховка

Стійки з гачками безпеки - ідеальне рішення, коли ви тренуєтеся самостійно. Вони рекомендуються для користувачів, які хочуть обійтися без допомоги тренера або іншої людини, що займається спортом. Завдяки ним ви можете легко і безпечно скинути штангу, якщо не можете завершити рух під час жиму лежачи. Стійки HS-1007L мають 5 рівнів регулювання через кожні 5см.

Регулювання ширини

Регулювання ширини

10-ступінчасте регулювання ширини дозволяє розташувати стійки так, щоб вони відповідали будь-який штанзі і грифу. Ви можете легко адаптувати свої тренування до наявного у вас вдома обладнання.

Стабільна конструкція

Стабільна конструкція

Стабільність обладнання є пріоритетом у вправах з великою вагою. У моделі HS-1007L безпеку гарантує сталева конструкція, спеціальна балка, що з'єднує обидві стійки, а також широкі стабільні ніжки. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що тренування буде безпечним - без зміщення або коливання обладнання. Максимальне навантаження на стійки - 400 кг.

Приклади вправ:
Жим штанги на прямій лаві
Ця вправа задіює великий грудний м'яз, малий грудний м'яз, триголовий м'яз плеча, передній дельтоподібний м'яз і передній зубчастий м'яз
Жим штанги на похилій лаві
(Нахил в межах 45-60 градусів). Ця вправа в першу чергу задіює великий грудний м'яз, в основному його ключичну частину, передню частину дельтоподібного м'яза, а також триголовий м'яз плеча, зубчастий передній м'яз і малий грудний м'яз.
Жим штанги над головою в положенні сидячи
Ця вправа задіює дельтоподібний м'яз, в основному його середню і передню частину, ключичну частину грудного м'яза, триголовий м'яз плеча і передній зубчастий м'яз.
Тяга штанги в нахилі
Для цієї вправи дуже знадобляться ручки для підстраховки. Розмістивши їх на рівні колін, ми швидко і без зайвих зусиль приймемо потрібне положення.
Тяга штанги до підборіддя
При цьому працюють: найширший м'яз спини, квадрицепс, головний грудний м'яз, а також біцепс, брахіаліс і м'язи передпліччя
Станова тяга
Завдяки страхувальним гачкам ми можемо ідеально виконувати станову тягу. Все, що нам потрібно зробити, це опустити їх і поставити на них штангу.
В основному ми задіємо м'язи нижніх кінцівок (сідниці, чотириглаві і двоголові м'язи стегна), трапецієподібні м'язи, розгиначі хребта і навіть м'язи живота.
Згинання передпліччя зі штангою
У цій вправі задіяні в основному двоголові і плечові м'язи, а також м'язи передпліччя.

Інші товари в категорії Показати ще
Інші клієнти також купили
З нашого блогу Показати ще
Що подарувати на 14 лютого
Що подарувати на 14 лютого
Фітнес гантелі: вправи та поради від тренера
Фітнес гантелі: вправи та поради від тренера
Лавка для жиму: секрети правильного вибору
Лавка для жиму: секрети правильного вибору
Турнік та бруси: що обрати для домашніх тренувань
Турнік та бруси: що обрати для домашніх тренувань
Як обрати степпер для домашніх тренувань
Як обрати степпер для домашніх тренувань
Як вибрати орбітрек- еліптичний тренажер
Як вибрати орбітрек- еліптичний тренажер
Hop-Sport Besport Elitum TREX Sport Di Volio