Hop-Sport В наявності

Лавка тренувальна з партою Скотта HS-1075 Pro Червоний, Чорний

Переглянути відгуки
12 888 ₴
Купити
Кредит 0%
youtube video 1 Лавка тренувальна Hop-Sport HS-1075 Pro із партою Скотта
youtube video 2 Лавка тренувальна Hop-Sport HS-1075 Pro із партою Скотта

Опис

Характеристики

Відгуків (1)

Тренувальна лава HS-1075 Pro від Hop-Sport призначена для тренувань зі штангою або гантелями. Широкий спектр можливостей лавки доповнюють парта Скотта, ручки для віджимання і фіксатор для жиму ногами. Лава дозволяє тренувати м'язи грудей, рук, трицепсів, передпліччя, плечового поясу і ніг.
Якісне виконання і товсті сталеві профілі (5см) забезпечують стабільність під час тренувань і довговічність конструкції на довгі роки, а порошкове покриття додає лавці естетичного вигляду. Обладнання оснащене стійками з регулюванням по висоті, партою Скотта і регульованою спинкою.

Основні характеристики:

 • Виробник: Hop-Sport
 • Модель: HS-1075 Pro
 • Гарантія: 24 місяці
 • Призначення: для домашнього використання, для самостійної збірки
 • Розміри коробки: 1/2: 11 9x 53 x17см
 • Розміри коробки: 2/2: 53 x 43 x 23см
 • Вага: 32 кг
 • Конструкція: сталь з порошковим покриттям
 • Основний профіль: 50 х 50 мм
 • Розміри розкладеної лавки: 195 x 140 x 120см (Д x Ш x В)
 • Розміри парти Скотта: 45 х 28см
 • Регулювання парти Скотта: макс. 87,5см, 4 рівня
 • Максимальне навантаження: 150 кг
 • Макс. вага користувача: до 120 кг
 • Розміри спинки: 80 x 28см
 • Розміри сидіння: 28 x 28см
 • Регулювання кута нахилу спинки: 7 рівнів
 • Висота стійок: 92 - 112см, 5 рівнів
 • Відстань між стійками (внутрішня - зовнішня): 60,5 - 68см
 • Ширина задньої бази: 69,5см
Міцна конструкція

Міцна конструкція

Основа тренажера - стійка і міцна конструкція. Лавка HS-1075 Pro була розроблена з урахуванням всіх норм безпеки. Спинка і сидіння лавки виконані з декількох шарів: дошки, щільного поролону, який забезпечує комфорт під час вправ, і міцної оббивки з ефектом натуральної шкіри. Сталеві профілі і товсті пластини, що з'єднують окремі елементи лавки, міцні і довговічні, вони забезпечують стабільність і надійність обладнання. Оббивка лавки виконана з матеріалу ПВХ, всередині - пінополіуретан.

Тренажер

Тренажер "метелик"

Особливий механізм під назвою "метелик" - обертові ручки з обох сторін лавки - дозволяє виконувати зведення рук. Це дуже ефективна вправа, що використовується для формування грудних м'язів. Відстань між ручками регулюється в 3 кроки.

Жим ногами і тяга на похилій лаві

Жим ногами і тяга на похилій лаві

Жим ногами дозволяє ізольовано тренувати м'язи ніг - найбільших м'язів людського тіла. Завдяки можливості регулювання фіксатора, ви можете легко налаштувати його під свої потреби. Ігнорування цієї частини м'язів в силових тренуваннях - дуже часта помилка, але завдяки спеціальному фіксатору для ніг легше себе мотивувати на такі вправи.
Розташувавшись спиною до фіксатора для ніг, ви можете виконувати тягу з-за голови на похилій лаві. Таке тренування відмінно підходить для нарощування передньої частини дельтоподібного м'яза. М'язи постійно знаходяться в напрузі, завдяки чому вправи дуже ефективні. Крім того, ви можете додати вагу до важеля на підйомнику, і таким чином збільшити навантаження.

Регульовані стійки для штанги

Регульовані стійки для штанги

Ви можете регулювати висоту стійок, що дозволяє налаштувати лавку для ваших індивідуальних потреб. Висоту стійок можна регулювати в 5 кроків.

Парта Скотта

Парта Скотта

Парта Скотта гарантує велику різноманітність тренувань для біцепса в ізольованому положенні. Легкий нахил парти Скотта знімає навантаження зі спини, а опора для рук дозволяє виконувати рухи в повну силу. Висота парти Скотта регулюється, крім того, парта оснащена пристроєм для безпеки - спеціальними утримувачами для штанги.

Верхня тяга
Лава оснащена додатковим адаптером для верхньої тяги. Використовуйте її, якщо хочете зберегти правильні пропорції всього тіла. Вправи для верхньої частини тіла не тільки позбавляють від зайвої ваги, але і сприяють формуванню правильної постави.

Регулювання спинки

Регулювання спинки

Перевагою даної моделі є 7-ступінчасте регулювання кута нахилу спинки - її можна розкладати як повністю горизонтально, так і з від'ємним нахилом. Жим штанги на лавці з від'ємним кутом нахилу задіює нижні м'язи грудей, включаючи великий грудний м'яз, а також триголовий м'яз плеча і дельтовидні м'язи. Вибраний рівень спинки фіксується - ви можете бути впевнені, що вона не змінить свого положення під час тренування.

Організація простору

Організація простору

Лавка 1075 Pro багатофункціональна, що дає вам безліч можливостей для тренувань. Окремі елементи лавки: парта Скотта, "метелик", фіксатор для жиму ногами, верхня тяга скомпоновані разом так, що вони не займають багато місця, і ви можете легко міняти положення під час тренування. Обладнання, яке не використовується під час вправ, можна прибрати в спеціально відведене для цього місце, розташоване за спинкою лави.

Поперечний переріз профілю

Поперечний переріз профілю

Лавка виготовлена з дуже міцних сталевих профілів розміром 50 x 50 мм. Завдяки їм вся конструкція стабільна і стійка, і ідеально підходить для силових тренувань.
Захисні губки

Захисні губки

Фіксатори для колін і стоп мають захист - покриті товстою губкою. Це оберігає чутливі ділянки від ударів і синців. Губка дуже міцна, має пористу структуру і швидко сохне.
Інші товари в категорії Показати ще
Інші клієнти також купили
З нашого блогу Показати ще
Що подарувати на 14 лютого
Що подарувати на 14 лютого
Фітнес гантелі: вправи та поради від тренера
Фітнес гантелі: вправи та поради від тренера
Лавка для жиму: секрети правильного вибору
Лавка для жиму: секрети правильного вибору
Турнік та бруси: що обрати для домашніх тренувань
Турнік та бруси: що обрати для домашніх тренувань
Як обрати степпер для домашніх тренувань
Як обрати степпер для домашніх тренувань
Як вибрати орбітрек- еліптичний тренажер
Як вибрати орбітрек- еліптичний тренажер
Hop-Sport Besport Elitum TREX Sport Di Volio