Набір гантелей композитних 2x6 кг HS-C060DH Синій

Доставка згідно тарифів Нова Пошта
Товар відсутній
youtube video 1 Набір гантелей композитних Hop-Sport HS-C060DH 2х6 кг
youtube video 2 Набір гантелей композитних Hop-Sport HS-C060DH 2х6 кг

Опис

Характеристики:
  • Модель: HS-C060DH
  • Вага однієї гантелі: 6 кг
  • Колір: синій
  • Розміри: 30 х 13 х 13 см
  • Довжина ручки: 11 см
  • Обхват ручки: 13 см
  • Відстань від ручки до землі: 5 см
  • Кількість в упаковці: 2 шт.
  • Матеріал: міцний бітум, покритий пластиком (ПВХ)
Набір гантелей композитних HS-C060DH 2х6 кг

Набір гантелей композитних HS-C060DH 2х6 кг

- це просте обладнання для домашніх тренувань, завдяки якому ви зміцните і тонізуєте м'язи рук і плечей. Гантелі Hop-Sport можна успішно використовувати для аеробіки, силових тренувань, а також для реабілітації. Спеціальна шестикутна форма забезпечує стійкість - ви можете бути впевнені, що при розташуванні на підлозі вони не будуть котитися. Виготовлений з бітумної маси, покритий шаром високоякісного пластику, надає їм високу міцність. Крім того, вага гантелей чітко описана на покритті, що спрощує їх ідентифікацію.
Функціональні і практичні

Функціональні і практичні

Завдяки пластиковому (ПВХ) покриття композитні гантелі Hop-Sport надзвичайно прості в обслуговуванні. Вони не вбирають вологу і піт, завдяки чому їх легко можна очистити після тренування. Зручна рукоятка і ергономічна шестикутна форма запобігають скочування гантелей по підлозі і підвищує вашу безпеку і комфорт під час тренувань.
Безпечні для вашої підлоги

Безпечні для вашої підлоги

На відміну від гантелей, виконаних повністю з чавуну, композитні гантелі набагато безпечніше використовувати під час домашніх тренувань. З цієї причини вони будуть відмінним рішенням, особливо для початківців і людей, орієнтованих на рекреаційні тренування. У разі падіння бітумних гантелей використовуваний пластиковий корпус поглинає удари, знижуючи ризик подряпин на підлозі і пошкодження обладнання.
Шість комплектів різної ваги

Шість комплектів різної ваги

Композитні набори гантелей Hop-Sport доступні в шести варіантах ваги (1 кг, 2 кг, 3 кг, 4 кг, 5 кг, 6 кг), що означає, що ви можете вибирати гантелі відповідно до ваших уподобань і рівнем складності тренування. Щоб легше було розрізняти набори, кожен варіант ваги позначається різним кольором, а інформація про вагу гантелі вибивається на поверхні виробу. Виберіть набір для себе і тренуйтеся разом з Hop-Sport!
Більше Менше

Характеристики

Тип Набір гантелей композитних 2x6 кг
Вага 12 кг
Країна реєстрації бренду Німеччина
Гарантія 24 місяці
Колір Синій
Матеріал Бітум, пластик
Відгуків (2)
Середня оцінка: 5/5
Написати відгук
ОлЯ ОлЯ Хоть и выглядят немного громоздко, хват удобный - не слишком широкий. Алиса Заказывала на подарок племяннику - ему понравилось. Крепкие, удобной формы, цвет удачный.
Інші товари в категорії