Hop-Sport Не в наявності

Орбітрек магнітний HS-2050C Cosmo Червоний, Чорний

Доставка згідно тарифів Нова Пошта
youtube video 1 Орбітрек Hop-Sport HS-2050C Cosmo магнітний чорний/червоний
youtube video 2 Орбітрек Hop-Sport HS-2050C Cosmo магнітний чорний/червоний

Опис

Магнітний орбітрек HS-2050C Cosmo - це спортивний пристрій, який поєднує в собі найкращі якості степпера, бігової доріжки і велотренажера. Тренажер ідеально підходить для будь-якого будинку, на ньому можна займатися незалежно від віку і фізичного стану. Регулярні заняття на еліптичному обладнанні Cosmo допоможуть вам значно покращити свій фізичний стан, скинути зайву вагу і просто відчути себе краще.
Орбітрек HS-2050C Cosmo, завдяки наявності системи магнітного навантаження вагою 9 кг, працює плавно і тихо. Ви дійсно можете тренуватися на ньому навіть вночі, оскільки вже точно нікому не будете заважати.
Cosmo має систему ручного регулювання навантаження, яка дозволяє налаштовувати інтенсивність заняття під фізичні можливості користувача. Пристрій оснащений багатофункціональним комп'ютером з дисплеєм, за допомогою якого можна контролювати дані основних параметрів тренування. Завдяки наявності спеціального тримача для гаджетів тепер під час тренування можна дивитися фільми, серіали або слухати улюблену музику.
Також орбітрек Cosmo обладнаний сенсорними датчиками пульсу, розташованими на кермі, які дозволяють вам контролювати частоту свого пульсу та з урахуванням цього змінювати рівень навантаження. Ручки тренажера покриті м'якою піною, яка значно підвищує комфорт кожного вашого тренування.

Основні характеристики:

 • виробник: Hop-Sport
 • модель: HS-2050C COSMO
 • тип: магнітний
 • призначення: для домашнього використання
 • вага тренажера: 28,5 кг
 • вага системи маховика: 9 кг
 • розміри тренажера: 112х63х152см
 • розміри коробки: 89,5х29х52см
 • довжина кроку: 30см
 • відстань між полозами: 34см
 • Q-фактор: 21,5см
 • розміри полозів: 4,0 x 2,5см
 • внутрішні розміри педалей для ніг: 33х11,5см
 • розміри основи тренажера:
 • макс. ширина ручки: 63см
 • максимальна вага користувача: 100 кг
 • стабілізатори розташовані спереду та позаду основної рами
 • транспортувальні ролики
 • тримач для гаджетів
 • гарантія: 24 місяці
 • ширина заднього стабілізатора: 49см
 • ширина переднього стабілізатора: 46см
 • довжина 80,5см
Багатофункціональний тренувальний комп'ютер

Багатофункціональний тренувальний комп'ютер

Орбітрек Cosmo оснащений багатофункціональним комп'ютером з інтуїтивно зрозумілим дисплеєм. Перелік функцій комп'ютера:
1. SCAN - відображає: час тренування, пройдену відстань, швидкість, витрачені калорії, частоту пульсу і загальну відстань.
2. TIME - відображає час тренування. За допомогою кнопки Set ви можете встановити потрібне значення, про яке комп'ютер повідомить вас за допомогою звукового сигналу.
3. SPEED - відображає поточну швидкість користувача.
4. DISTANCE - відображає пройдену відстань. За допомогою кнопки Set ви можете встановити потрібне значення, про яке комп'ютер повідомить вас за допомогою звукового сигналу.
5. CALORIES - відображає витрачені калорії. За допомогою кнопки Set ви можете встановити потрібне значення, про яке комп'ютер повідомить вас за допомогою звукового сигналу.
6. ODO - відображає загальну відстань, пройдену за все тренування.
7.PULSE - відображає частоту поточного пульсу користувача.

Сенсорні датчики пульсу

Сенсорні датчики пульсу

Додаткові ручки орбітрека обладнані спеціальними сенсорними датчиками - для вимірювання свого пульсу під час тренування просто візьміться за них. Через кілька секунд дані вимірювання відобразяться на дисплеї. Зазначимо, що оптимальна частота пульсу є головною умовою для досягнення вашої поставленої мети, оскільки занадто високий пульс може привести до перетренування, а надто низький - до недостатнього результату від тренування. Отже, якщо вам важливий результат заняття - просто виміряйте пульс і намагайтеся його контролювати!

Ручне регулювання навантаження

Ручне регулювання навантаження

Еліптичний тренажер Cosmo оснащений зручною ручкою, яка дозволяє плавно регулювати рівень навантаження. Вона розташована під дисплеєм на основній рамі пристрою. Ви можете легко вибрати будь-який ступінь навантаження, що підійде під ваш індивідуальний рівень підготовки. Відрегулювати його можна на будь-якому з 8 доступних рівнів, які роблять тренажер оптимальним варіантом як для новачків у спорті, так і для вже досвідчених користувачів.

Транспортувальні ролики

Транспортувальні ролики

Переживаєте через потенційну захаращеність своєї квартири? Це зовсім не проблема, оскільки орбітрек Cosmo оснащений спеціальними транспортувальними роликами, вбудованими в передній стабілізатор, за допомогою яких ви можете легко і просто перемістити пристрій у будь-яке зручне для вас місце.

Нековзкі педалі для ніг

Нековзкі педалі для ніг

Безпека під час тренувань - один із ключових критеріїв для вибору спортивного обладнання. Еліптичний тренажер Cosmo оснащений нековзкими педалями для ніг, які забезпечують користувачеві безпеку і комфорт під час кожного тренування.

Система магнітного навантаження

Система магнітного навантаження

Система магнітного навантаження вагою 9 кг, встановлена в еліптичному тренажері Cosmo, гарантує користувачеві не тільки продуктивні, але і безшумні тренування з мінімальним навантаженням на суглоби.

Більше Менше

Характеристики

Тип Орбітрек магнітний
Гарантія, міс 24
Країна реєстрації бренду Німеччина
Колір Червоний, Чорний
Вага, кг 28,5
Показання дисплея Швидкість, Час, Дистанція, Калорії, Пульс
Максимальне навантаження, кг 100
Клас Домашні
Джерело живлення Батарейки
Дисплей LED
Кількість програм 0
Вимірювач пульсу Так
Транспортувальні ролики Так
Конструкція Вертикальні, Задньоприводні, Нескладані, Підлогові
Ширина в робочому вигляді, см 63
Довжина в робочому вигляді, см 112
Висота в робочому вигляді, см 152
Довжина кроку, см 30
Призначення Для м'язів грудей, Для м'язів ніг, Для м'язів плечей, Для м'язів преса, Для м'язів рук, Для м'язів сідниць, Для м'язів спини
Q-фактор, см 21,5
Вага маховика, кг 9
Вікова категорія Дорослі
Регулювання кута нахилу Немає
Відгуків (6)
Середня оцінка: 5/5
Написати відгук
Юра Все четко и быстро, спасибо! Ощипко Валентина Якась сталась прикрість і нова пошта не могла знайти 2 дні мою посилку. Врешті знайшли, після того як магазин натиснув зі свого боку, але перевідник засмутив. До тренажера зауважень немає, працює справно Юрій Від тренажера лише позитивні враження, дуже швидко доставили, фактично 1 день і ми вже користувались Вікторія Перед купівлею детально вивчили на що звертати увагу і зупинились на цьому тренажері. Купляли для літньої пані, підтримувати рухливість. Дуже задоволені, акуратний, гарний, не шумний, подарунок вдався і ми всі дуже задоволені! Олег очень доволен покупкой, не огромный, легко перемещается, сообрал без особых проблем Світлана Петрівна Надійний тренажер,моя вага 75 кг,займатись зручно.Не займає багато місця,безшумний.Рекомендую.Порада оглядайте при отримані,в нас була пошкоджена упаковка,сам тренажер цілий
Інші товари в категорії