Hop-Sport В наявності

Бігова доріжка HS-4500LB Ultima Pro Чорний

Переглянути відгуки
90 020 ₴ Заощаджуєте 13 732 ₴
76 288 ₴
3 дні
до завершення акції
Купити
Кредит 0%
youtube video 1 Бігова доріжка Hop-Sport HS-4500LB Ultima Pro
youtube video 2 Бігова доріжка Hop-Sport HS-4500LB Ultima Pro

Опис

Характеристики

Відгуків (8)

Якщо ви серйозно розмірковуєте над варіантом домашніх тренувань, то обов'язково зверніть увагу на бігову доріжку Hop-Sport HS-4500LB Ultima Pro. Цей чудовий тренажер стане вашим надійним провідником у світ сили, краси та спорту. Міцна конструкція, ергономічне збирання, стильний дизайн, потужне програмне забезпечення - бігова доріжка Ultima Pro однозначно підкорить вас із першого погляду, адже в таке ідеальне поєднання функціональності та естетики просто неможливо не закохатися!
Купити тренажер від Hop-Sport - означає не тільки подарувати собі чудову можливість відчути всі переваги професійних тренувань удома, але й стати законним власником якісного та міцного обладнання. Збираючись замовити бігову доріжку HS-4500LB Ultima Pro, ви можете бути цілком впевнені у своїй потенційній покупці, адже виробник всю свою продукцію забезпечує необхідною сертифікацією та обов'язковою гарантією на цілих 24 місяці.

Основні характеристики:

 • Модель: HS4500LB Ultima Pro
 • Тип: електрична
 • Двигун: AC 4.5 HP
 • Номінальна потужність двигуна: 4,5 к.с.
 • Швидкість мін. / макс: 0,8-22 км / год
 • Макс. вага користувача: 150 кг
 • Розмір бігового полотна: 140х52см
 • Габарити в розкладеному стані: 178х88х146см
 • Габарити в складеному стані: 131х88х146см
 • Розміри коробки: 45x100x200см
 • Вага: 87 кг
 • USB вхід
 • Bluetooth
 • MP3
 • Автоматичне регулювання нахилу: 15 градусів
 • Навчальні програми: 4 (Body Sculpting, Fat Burning, Mountain, Road) + ручна програма
 • Комп'ютер: вимірювання відстані, швидкості, часу, калорій
 • Гарантія 24 місяці
Надійна технологічність

Надійна технологічність

Бігова доріжка Hop-Sport HS-4500LB Ultima Pro оснащена ультрасучасним двигуном потужністю в цілих 4,5 к.с., який дозволить користувачу тренуватися зі швидкістю від 0,8 до 22 км/год. Зі своїми достатньо великими габаритами (вага - 87 кг, розміри в розкладеному вигляді - 178х88х146см, у складеному - 131х88х146см, ширина бігового полотна - 140х52см) вона легко витримує максимальну вагу спортсмена у 150 кг.

Комп'ютер та багатофункціональний дисплей

Комп'ютер та багатофункціональний дисплей

Тренажер обладнаний потужним комп'ютером із сучасним РК-дисплеєм, за допомогою якого ви можете відстежувати показники таких параметрів, як-от відстань, час, швидкість, пульс та спалені калорії. У систему консолі записані 4 основні тренувальні програми (Body Sculpting, Fat Burning, Mountain, Road) плюс є можливість використовувати спеціальну ручну програму для цілковитої персоналізації своїх занять.

Бігове полотно

Бігове полотно

Комфортне тренування на біговій доріжці забезпечить широка бігова стрічка. Бігова доріжка Ultima Pro має розміри 52/140см, що робить її придатною навіть для просунутих бігунів.

Пояс телеметрії

Пояс телеметрії

Ultima Pro має функцію Bluetooth-з'єднання, завдяки якій ви легко та просто зможете підключити будь-який мобільний пристрій до бігової доріжки та скористатися безкоштовним додатком FITSHOW. Ця програма суттєво урізноманітнить ваші тренування, а також дозволить вам зберігати дані своїх занять та відстежувати динаміку показників кожного тренінгу. Програма є абсолютно безкоштовною та доступною для завантаження в App Store та Google Play. Також для вашого комфорту тренажер обладнаний спеціальною підставкою для гаджетів та USB-роз'ємом, які спростять використання девайсів під час тренування.

Наявність додаткових можливостей

Наявність додаткових можливостей

Ultima Pro має функцію Bluetooth-з'єднання, завдяки якій ви легко та просто зможете під'єднати будь-який мобільний пристрій до бігової доріжки та скористатися безкоштовним додатком FITSHOW. Цей додаток суттєво урізноманітнить ваші тренування, а також дозволить вам зберігати дані своїх занять та відстежувати динаміку показники кожного тренінгу. Програма є цілком безкоштовною та доступна для завантаження в App Store та Google Play. Також для вашого комфорту тренажер обладнаний спеціальною підставкою для гаджетів та USB-роз'ємом, які значно спростять використання девайсів під час тренування.

Ергономічна конструкція

Ергономічна конструкція

Доріжка від Hop-Sport маю функцію автоматичного регулювання кута нахилу бігового полотна. Кнопка-регулятор розташована на робочому столі консолі, за її допомогою ви зможете відрегулювати рівень нахилу полотна в діапазоні від 0 до 15 градусів. Це дозволить вам підібрати оптимальну інтенсивність занять під свої фізичні дані. Також тренажер дуже зручний у збиранні та не займає багато місця під час зберігання (всього 1,05 м²). Особлива гідравлічна система Soft Drop підтримує основну масу доріжки під час збирання чи розбирання, завдяки чому ви самостійно зможете скласти чи розкласти доріжку, не потребуючи допомоги близьких.

Безпечність тренувань

Безпечність тренувань

Пристрій обладнаний якісною системою амортизації, яка чудово захищає суглоби користувача від перенавантаження та травмування. 4 амортизатори, розташовані на обох сторонах доріжки, не тільки прекрасно страхують опорно-руховий апарат спортсмена від зайвого навантаження, але й суттєво знижують силу удару конструкції о підлогу, водночас зменшуючи рівень шуму під час роботи тренажера.

USB-порт

USB-порт

Завдяки входу USB, розташованому на біговій доріжці Ultima Pro, ви можете використовувати свій телефон і планшет під час тренування, не турбуючись про їх розрядку.

Догляд за обладнанням

Догляд за обладнанням

Регулярний та правильний догляд - запорука тривалої служби тренажера. У бігову доріжку моделі Ultima Pro вбудована спеціальна система, яка автоматично розподіляє необхідну кількість змазки на всій основі бігового полотна. Вам потрібно тільки налити трохи цієї рідини в отвори на бічних панелях, а далі пристрій все зробить сам. Зазначимо, що тюбик зі змащувальним мастилом входить у комплектацію тренажера.
Легко складається

Легко складається

Ви можете скласти бігову доріжку в будь-який час і прибрати її з поля зору. В складеному стані бігова доріжка Ultima Pro займає площу 1,05 м2.
Інші товари в категорії Показати ще
Інші клієнти також купили
З нашого блогу Показати ще
Що подарувати на 14 лютого
Що подарувати на 14 лютого
Фітнес гантелі: вправи та поради від тренера
Фітнес гантелі: вправи та поради від тренера
Лавка для жиму: секрети правильного вибору
Лавка для жиму: секрети правильного вибору
Турнік та бруси: що обрати для домашніх тренувань
Турнік та бруси: що обрати для домашніх тренувань
Як обрати степпер для домашніх тренувань
Як обрати степпер для домашніх тренувань
Як вибрати орбітрек- еліптичний тренажер
Як вибрати орбітрек- еліптичний тренажер
Hop-Sport Besport Elitum TREX Sport Di Volio