Hop-Sport Не в наявності

Лавка тренувальна з партою Скотта HS-1065HB Pro Червоний, Чорний

Переглянути відгуки
Повідомте, коли з'явиться
youtube video 1 Лавка тренувальна Hop-Sport HS-1065HB Pro
youtube video 2 Лавка тренувальна Hop-Sport HS-1065HB Pro

Опис

Характеристики

Відгуків (1)

Плануєте обладнати домашній тренажерний зал? Лавка для вправ зі штангою та гантелями Hop-Sport HS-1065HB Pro стане незамінним обладнанням у ньому. Виготовлена з високоякісних матеріалів за європейськими стандартами якості тренувальна лавка гарантує безпеку, комфорт і довговічність використання. Регульований кут нахилу спинки дозволяє виконувати широкий спектр різноманітних вправ на зміцнення всіх основних груп м'язів. Стійки допоможуть швидко зафіксувати штангу після закінчення тренування. Широкий асортимент варіантів використання доповнюється тягами для рук та ніг.

Міцна конструкція

Міцна конструкція

Спинка і сидіння лави зроблені з декількох шарів: дошка для забезпечення стійкості, товста піна для комфорту під час занять і міцна оббивка з ефектом натуральної шкіри. Посилені сталеві профілі і товсті металеві пластини, що з'єднують різні елементи лави, забезпечують стійкість і довговічність обладнання, а також безпеку під час тренувань. Оббивка виконана з високоякісного матеріалу, що нагадує натуральну шкіру, і наповнена пінополіуретаном - ці матеріали ідеально підходять для тривалих і інтенсивних тренувань. Всі елементи конструкції лави довговічні і гарантують, що обладнання прослужить довгі роки.

Захисні губки

Захисні губки

Фіксатор для ніг і ручки механізму-метелика покриті товстою і міцною захисною губкою. Це відмінний захист для чутливих зон під час силових тренувань. Матеріал має пористу структуру, швидко сохне і забезпечує стабільність і комфорт під час тренувань.

Жим ногами

Жим ногами

Тренувальна лава 1065HB Pro поставляється з жимом для ніг - одним з кращих пристосувань для розвитку м'язів стегон. Ви можете ізольовано тренувати м'язи ніг - найбільші м'язи людського тіла! Нехтування цією групою м'язів в силових тренуваннях - дуже поширена помилка, а завдяки жиму для ніг легше мотивувати себе на такі вправи.

Тренажер

Тренажер "Метелик"

Лава 1065HB Pro оснащена спеціальним механізмом, так званим метеликом, що представляє собою обертові важелі / ручки з обох сторін лави. Відстань між ручками регулюється в трьох різних положеннях. Ці ручки використовуються для виконання вправ на розведення. Це одна з найбільш ефективних вправ для грудних м'язів.

Багатоступеневе регулювання спинки

Багатоступеневе регулювання спинки

Перевагою даної моделі є шестиступінчасте регулювання кута нахилу спинки - її можна розкладати "рівно", а також з негативним нахилом. При виконанні жима лежачи на лаві з негативним нахилом задіюються нижні м'язи грудей, включаючи великий грудний м'яз, а також трицепси і передні дельтовидні м'язи. Можливість виконувати вправи на різні групи м'язів дозволить вам відчути себе вдома як в професійному тренажерному залі.

Стійки для штанги

Стійки для штанги

Регулювання висоти стійок дозволяє ідеально адаптувати лавку 1065HB Pro до індивідуальних потреб. Діапазон регулювання 104-115,5см. Стійки оснащені фіксатором для штанги, що підвищує безпеку під час тренувань, а також ручками для французьких віджимань. Торці на стійках поглинають і пригнічують шум.

Парта Скотта

Парта Скотта

Парта Скотта використовується в основному для тренування м'язів рук в ізольованому положенні. Використання парти Скотта дозволяє розвантажити спину, а опора на руки, в свою чергу, сприяє виконанню повного діапазону руху. Модель 1065 Pro регулюється по висоті від 85 до 91см від підлоги.

Складна конструкція

Складна конструкція

Ви хочете мати можливість переміщати або складати свою лаву для тренувань? Лава 1065HB Pro складається в вертикальне положення простим відкручуванням ручки (розташованої в легкодоступному місці під спинкою), витягуванням штифта і підняттям лави вгору. Це дозволяє лавці займати менше місця.

Технічні дані:

Технічні дані:

 • Виробник: Hop-Sport
 • Модель: HS-1065HB Pro
 • Гарантійний термін: 24 місяці
 • Призначення: для домашнього використання, для самостійної збірки
 • Вага нетто: 24 кг
 • Конструкція: сталь з порошковим покриттям
 • Основний профіль: 38 мм x 38 мм
 • Розміри складеної лавки: 73см x 115см x 171см (Д x Ш x В)
 • Розміри розкладеної лави: 173см x 138см x 124см (Д x Ш x В)
 • Затискачі: 3 шт
 • Розміри парти Скотта: 45см х 28см
 • Максимальне навантаження на лавку: 250 кг
 • Максимальне навантаження на стійки: 120 кг
 • Розміри спинки: 80см x 28см
 • 5-ти ступінчасте регулювання кута нахилу спинки, кути: -15, 0, 8,16, 25, 34
 • Регулювання стійок: 5 рівнів (104см - 115,5см)
 • Розміри сидіння: 30см x 28см
 • Відстань між стійками: 58 - 65см
 • Товщина оббивки: 4,5см
 • Вага брутто: 27 кг
 • Діаметр стрижнів для дисків - 23 мм
Інші товари в категорії Показати ще
Інші клієнти також купили
З нашого блогу Показати ще
Що подарувати на 14 лютого
Що подарувати на 14 лютого
Фітнес гантелі: вправи та поради від тренера
Фітнес гантелі: вправи та поради від тренера
Лавка для жиму: секрети правильного вибору
Лавка для жиму: секрети правильного вибору
Турнік та бруси: що обрати для домашніх тренувань
Турнік та бруси: що обрати для домашніх тренувань
Як обрати степпер для домашніх тренувань
Як обрати степпер для домашніх тренувань
Як вибрати орбітрек- еліптичний тренажер
Як вибрати орбітрек- еліптичний тренажер
Hop-Sport Besport Elitum TREX Sport Di Volio