Hop-Sport Не в наявності

Лавка тренувальна з партою Скотта HS-1095 Червоний, Чорний

Переглянути відгуки
Повідомте, коли з'явиться
youtube video 1 Лавка тренувальна Hop-Sport HS-1095 з партою Скотта
youtube video 2 Лавка тренувальна Hop-Sport HS-1095 з партою Скотта

Опис

Характеристики

Відгуків (0)

Тренувальна лавка HS-1095 з партою Скотта від Hop-Sport із підставками використовується для комплексних силових тренувань в домашніх умовах. Міцна сталева конструкція забезпечує комфорт та безпеку під час тренувань. У моделі HS-1095 можна регулювати окремі частини лавки - спинку, сидіння, жим для ніг, парту Скотта.
Це дозволяє виконувати різноманітні вправи та пристосовувати обладнання до своїх індивідуальних потреб. Спинку можна встановити рівно і з протилежним нахилом. Завдяки регульованому сидінню вправи на лавці є повністю безпечними. Лавка залишається стабільною навіть під час дуже інтенсивних тренувань. Обравши лавку HS-1095 у вас буде широкий спектр тренувальних можливостей - ви можете робити жим зі штангою та гантелями, інтенсивно тренувати біцепси та прес, а також тренувати м'язи ніг.
В комплект входять універсальні неопренові рукавиці для захисту рук.

Основні характеристики:

Основні характеристики:

 • Виробник: Hop Sport
 • Гарантійний термін: 24 місяці
 • Призначення: для домашнього використання, для самостійного монтажу
 • Розмір коробки 1/2 (Д х Ш х В): 128 х 37 х 30см
 • Розміри картону 2/2 (Д х Ш х В): 128 х 20 х 16см
 • Максимальні розміри (Д х Ш х В): 186 x 107 x 126см
 • Вага брутто: 37 кг
 • Максимальна вага користувача: 120 кг
 • Основний профіль рами: 50 х 50 мм
 • Профіль стійки: 60 х 40 мм
 • Висота сидіння: 52см
 • Розміри спинки: 74 х 33см
 • Розміри сидіння: 36 х 33см
 • Розміри парти Скотта: 42 х 30см
 • Товщина м'яких елементів: 6см
 • 5-ступінчасте регулювання кута нахилу спинки (включно з протилежним кутом нахилу)
 • 3-ступінчасте регулювання кута сидіння
 • 4-ступінчасте регулювання висоти парти Скотта
 • Двоступенева регулювання фіксатора для ніг
 • Стійки - 18-ступінчасте регулювання висоти, кожні 5см
Міцна конструкція

Міцна конструкція

Тренувальна лавка HS-1095 має міцну і стабільну конструкцію. Всі елементи лавки довговічні та якісні, тому обладнання прослужить вам довгі роки! Спинка і сидіння лавки зроблені з декількох шарів: планка, товста і м'яка піна та міцна оббивка з ефектом натуральної шкіри. Посилені сталеві профілі та товсті листи, що з'єднують окремі елементи лавки, забезпечують міцність обладнання та безпеку під час тренувань. Профілі покриті порошковою чорною фарбою. Оббивка виготовлена з високоякісного ПВХ та заповнена пінополіуретаном - ці матеріали ідеально підходять для тривалих та інтенсивних тренувань.

Захисні накладки

Захисні накладки

Фіксатори колін і ніг покриті товстою і міцною захисною накладкою. Це відмінний захист чутливих місць під час силових вправ. Накладки мають пористу структуру, швидко сохнуть та забезпечують стабільність і комфорт під час тренування.

Жим для ніг

Жим для ніг

Тренувальна лавка HS-1095 має важіль, так званий прес для ніг, який є ефективним пристосуванням для тренування м'язів стегна та квадрицепсів. Відстань важеля можна регулювати. Спереду на важелі є оправлення з накладкою - на неї кріплять додаткові диски діаметром 25 і 30 мм або олімпійські диски.

Регулювання лавки

Регулювання лавки

Перевагою цієї моделі є можливість багатоступеневого регулювання спинки та сидіння. Кут нахилу спинки регулюється у п'ять ступенів - лавку можна скласти горизонтально, а також розкласти під протилежним кутом. Жим штанги на лавці з протилежним кутом нахилу задіює м'язи нижньої частини грудної клітки, включаючи велику грудну клітку, а також трицепс і передні дельтоподібні м'язи. Триступеневе регулювання сидіння дозволяє пристосувати лавку під ваші індивідуальні потреби та забезпечує стійкість і безпеку під час тренувань з великим навантаженням. Регулювання сидіння закріплене за допомогою ручки - ви можете бути впевнені, що сидіння не змінить свого положення під час тренування.

Стійки під штангу

Стійки під штангу

Регулювання висоти стійок дозволяє пристосувати тренажер HS-1095 до ваших індивідуальних потреб. Висоту стійок можна регулювати через кожні 5см. Кінці на стійках поглинають і зменшують зайвий шум.

Регульована парта Скотта

Регульована парта Скотта

Парта Скотта в основному використовується для тренування м'язів рук в ізольованому положенні. Трохи нахилене положення на парті дозволяє розвантажити спину, а підтримка плечей сприяє повному діапазону рухів. Парта Скотта у моделі HS- 1095 регулюється по висоті.

Стійкість лавки

Стійкість лавки

Вирівнюючі ніжки кріпляться до основи тренувальної лавки. Досить правильно їх підтягнути, щоб лавка була стабільною незалежно від підлоги, а тренування були комфортними та безпечними. Вирівняти лавку легко, займає кілька хвилин.

Інші товари в категорії Показати ще
Інші клієнти також купили
З нашого блогу Показати ще
Що подарувати на 14 лютого
Що подарувати на 14 лютого
Фітнес гантелі: вправи та поради від тренера
Фітнес гантелі: вправи та поради від тренера
Лавка для жиму: секрети правильного вибору
Лавка для жиму: секрети правильного вибору
Турнік та бруси: що обрати для домашніх тренувань
Турнік та бруси: що обрати для домашніх тренувань
Як обрати степпер для домашніх тренувань
Як обрати степпер для домашніх тренувань
Як вибрати орбітрек- еліптичний тренажер
Як вибрати орбітрек- еліптичний тренажер
Hop-Sport Besport Elitum TREX Sport Di Volio